Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Ważne !! Bańki!!

4711
#karolina1987993 nieaktywny
4 stycznia 2011r. o 10:22
Potrzebuję namiar na osobę która postawiłaby bańki dziecku ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4804
#ruda102 nieaktywny
4 stycznia 2011r. o 10:31
Wysłałam Ci namiar na priv.

Chciałabym wrócić do tych chwil, kiedy moim największym zmartwieniem było, czy zdążę na wieczorynkę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4711
#karolina1987993 nieaktywny
4 stycznia 2011r. o 11:26
dziękuję :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 stycznia 2011r. o 15:11
Dobre ja swojej małej też w niedzielę stawiałam i już dobrze tylko trzeba pamiętać żeby przez trzy dni ich nie przewiać i ubierać ciepło w domu w celu wypocenia bo inaczej można narobić więcej złego niż dobrego nie zapominając o nacieraniu spirytusem bądź czymś rozgrzewającym.


Dopisane 04.01.2011r. o godz. 15:11:

A i przez te trzy dni czasami nie kąpać dziecka.Nio to życzę udanego leczenia i wyzdrowienia bez użycia antybiotyku.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4711
#karolina1987993 nieaktywny
4 stycznia 2011r. o 19:05
dziękuję bardzo mała jest teraz w trakcie brania antybiotyku kolejnego oczywiście i lekarz stwierdził ze potrzebne są banki ma zapalenie płuc już ok 2 i pól tygodnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania81 niezalogowany
4 stycznia 2011r. o 22:03
A czy u 2,5 latka można postawić bańki?????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2011r. o 22:07
Lepiej pytaj o to dobrego lekarza a nie forumowiczów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4382
#rusalka nieaktywny
4 stycznia 2011r. o 22:08
Mozna małemu dziecku ,tylko stawia się ich mniej ..średnio po 3 na każdej stronie pleców i nie za nisko :) Z tym,ze małym dzieciom stawia się banki niezbyt silno i na krotki czas ,ok.3-4 minuty :)

Myslę jednak,ze jesli ktos doswiadczony,to zna sie na rzeczy ...z tak malymi dziecmi warto poszukac osoby konkretnej :)

Człowiek ma to,na co się zgadza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.