Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pilnie poszukiwany psycholog dziecięcy

~~MartaE niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 18:18
~~AGA napisał(a):
~Mama napisał(a): Witam rodziców. Mam problem z moim 4 letnim synkiem. Zasypia ładnie ale w nocy zrywa się krzyczy, wychodzi z łóżka, trwa to już pół roku. Lekarz rodzinny kieruje mnie do psychiatry. Proszę o informację czy ktoś miał podobny problem .

my tak mieliśmy .Bałam się bardzo....trwało to około miesiąca....przeszło samo z dnia na dzień....dziecko nic nie pamiętało rano nigdy.teraz ma 12 lat już i wszystko jest ok.


Moje dziecko tez tak mialo. Wszystko trwalo przez 3 lata. Dziecko z tego wyroslo. Robilam badania i okazalo sie, ze ma zaburzenia faz snu. Po trzech latach bez zadnego leczenia minelo. Nie ma na to leczenia. Jak chcesz, to podaj jakis e-mail, to wszystko Ci na ten temat wytlumacze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 22:40
Jedź do babki swirskiej z Gromadki,dziecko jest po prostu przestaszonr,bardzo dużo rodziców jeździ do niej z małymi dziećmi od wielu lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
21 grudnia 2017r. o 8:20
A może trzeba dać dziecku czas. Poznawanie i rozumienie świata to ciężka praca:)
Powodzenia i wesołych świąt:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobłękitny Cis niezalogowany
9 lutego 2018r. o 22:44
Psycholog dziecięcy Pani Sylwią Warchoł Plucińska wspaniały psycholog mojemu dziecku bardzo pomogła środę şwietny diagnosta .Legnica Raciborska 24.Diagnozuje nawet autyzm polecam.mama ZOSI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobłękitny Cis niezalogowany
9 lutego 2018r. o 22:44
Psycholog dziecięcy Pani Sylwią Warchoł Plucińska wspaniały psycholog mojemu dziecku bardzo pomogła środę şwietny diagnosta .Legnica Raciborska 24.Diagnozuje nawet autyzm polecam.mama ZOSI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobłękitny Cis niezalogowany
9 lutego 2018r. o 22:45
Psycholog dziecięcy Pani Sylwią Warchoł Plucińska wspaniały psycholog mojemu dziecku bardzo pomogła środę şwietny diagnosta .Legnica Raciborska 24.Diagnozuje nawet autyzm polecam.mama ZOSI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobłękitny Cis niezalogowany
9 lutego 2018r. o 22:47
Psycholog dziecięcy Pani Sylwią Warchoł Plucińska wspaniały psycholog mojemu dziecku bardzo pomogła środę şwietny diagnosta .Legnica Raciborska 24.Diagnozuje nawet autyzm polecam.mama ZOSI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobłękitny Cis niezalogowany
9 lutego 2018r. o 22:48
Psycholog dziecięcy Pani Sylwią Warchoł Plucińska wspaniały psycholog mojemu dziecku bardzo pomogła środę şwietny diagnosta .Legnica Raciborska 24.Diagnozuje nawet autyzm polecam.mama ZOSI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza