Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaką księgową lub biuro rachunkowe polecacie ?

~up. niezalogowany
4 marca 2015r. o 11:50
Biuro MATI Marek Dańków. POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~firma niezalogowany
4 marca 2015r. o 17:12
~up. napisał(a): Biuro MATI Marek Dańków. POLECAM


Również korzystam z usług tego biura - gorąco polecam, pełen profesjonalizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2015r. o 17:42
~przedsiebiorca napisał(a): W 100000 % polecam biuro RESPONDEK na ul: Daszynskiego, to nie tylko ksiegowy ale i czlowiek, ktory zna przepisy i umie doradzic,polecam a przy okazji ceny nie sa wygorowane- wiem bo sprawdzalam u innych ksiegowych ile kosztuje dana usluga.


Ja też polecam Arturka- fajny gościu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
14 marca 2015r. o 13:51
?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaanush niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 9:08
ja polecam księgowość internetową na początku działalności bo koszty są nieduże a i samemu można się dużo nauczyć przy tym. Sam przetestowałem pakiet wFirma.pl i był dla mnie ok. Są też pewnie inne tego typu firmy oferujące księgowość internetową więc warto poszperać w sieci może coś będzie miało taniej. Za moich czasów to było najlepsze jak porównywałem . Obecnie natomiast korzystam z usług biura rachunkowego które też jest bardzo internetowe. Mają swoją siedzibę ale nawet nie iwem jak wygląda bowiem wszystko robię przez internet (i nie mam na myśli maila). Maja fajny system dla klientów przez który o każdej porze mogę sprawdzać dane finansowe, wysokości przelewów, informacje o pracownikach czy kontrahentach itd. Korzystam z business-tax.pl. Gdyby ktoś szukał naprawdę fajnego biura to polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 9:36
Biuro Rachunkowe na Piaskowej 13 bardzo dobra obsługa polecam nr tel 783991887
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 9:37
Biuro Rachunkowe na Piaskowej 13 bardzo dobra obsługa polecam nr tel 783991887
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomek niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 13:34
wfirma jest ok, chociaż mogliby popracować nad modułem analiz, bo strasznie długo się generuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza