Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaką księgową lub biuro rachunkowe polecacie ?

3688
#Pynchoon nieaktywny
19 lutego 2015r. o 22:14
~ napisał(a): Witam szukam niedrogiej ksiegowej lub osoby ktora zna sie na rozliczeniach zakladam firme i chciałbym żeby ktoś mi pomógł może być to osoba prywatna


Jeśli mogę doradzić, unikaj "osób prywatnych" (czyli księgowa na lewo), bo potem okazuje się, że do urzędu sam musisz z wszystkim biegać i wszystko podpisywać, choć nie Ty to przygotowałeś (takiej osobie nie dasz pełnomocnictwa, bo jeśli nie ma firmy księgowej to nie pójdzie do urzędu bo ją zaraz sprawdzą albo co gorsza na koniec się dowiesz, że zatrudniłeś pracownika i nie płaciłeś za niego składek).

Unikaj też ofert poniżej średniej na rynku, już się przejechałem na taniej obsłudze, po której kupę kasy wykładałem na prostowanie błędów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
20 lutego 2015r. o 13:37
Moja księgowa pracuje w Abak na Łokietka nie pamiętam numeru,ale jest kąkretna i nie droga ,polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marducki niezalogowany
3 marca 2015r. o 10:09
Jakie biuro polecam? Biuro rachunkowe online business-tax.pl, bo wg mnie nie ma lepszego w tej branży, jeżeli chodzi o współpracę na odległość. A korzystanie z biur stacjonarnych jest męczące i nie chciałbym za coś takiego płacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 12:46
zapytaj w Cech Bolesławiec na Opitza, niedrogo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A* niezalogowany
3 marca 2015r. o 15:57
Jadmar na kwiatowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przedsiebiorca niezalogowany
3 marca 2015r. o 19:14
W 100000 % polecam biuro RESPONDEK na ul: Daszynskiego, to nie tylko ksiegowy ale i czlowiek, ktory zna przepisy i umie doradzic,polecam a przy okazji ceny nie sa wygorowane- wiem bo sprawdzalam u innych ksiegowych ile kosztuje dana usluga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 19:28
zofka napisał(a): Moja księgowa pracuje w Abak na Łokietka nie pamiętam numeru,ale jest kąkretna i nie droga ,polecam.

kąkretnie piszesz kąkretna babko.
jak Twoja księgowa jest tak kakretna jak Ty to powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
4 marca 2015r. o 11:27
BETAX fachowy ale nie fair trade :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza