Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaką księgową lub biuro rachunkowe polecacie ?

~marekj niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 14:03
W mojej działalności stawiamy na profesjonalizm i jakośc usług. Od początku powstania firmy współpracujemy z nobis.wrocław.pl i pracują bez zarzutu. Dokumenty sa zrobione na czas i bardzo mila obsluga :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marekj niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 14:03
W mojej działalności stawiamy na profesjonalizm i jakośc usług. Od początku powstania firmy współpracujemy z nobis.wrocław.pl i pracują bez zarzutu. Dokumenty sa zrobione na czas i bardzo mila obsluga :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karolina Kalin niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 20:49
Witam, osobiście polecam biuro rachunkowe . Jakiś czas współpracowałam z księgową i zdecydowanie polecam zakres jakie świadczą biura rachunkowe. Jestem zadowolony ponieważ mam czas na zajmowanie się moją własną firmą i wszystko moge nadzorować online. Pozdrawiam

Zmoderowano 21.06.2016 godz.14:28 - powód: spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~felek niezalogowany
3 sierpnia 2016r. o 23:08
Ja polecam biuro rachunkowe GRAŻYNA. Mam za sobą juz ponad rok współpracy z nimi i jestem na prawdę bardzo zadowolony. Uważam że to jedno z lepszych jak nie najlepsze biuro w Warszawie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 17:29
A ja polecam biuro w laziskach pelen profesjonalizm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 19:12
A JA POLECAM STASIA SPOD ŚMIETNIKA NA STASZICA - FACHOWIEC , BARDZO SOBIE GO CHWALĘ .
PISZCIE DALEJ BURAKI Z BIUR W KTÓRYCH HULA WIATR :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bożena niezalogowany
15 września 2016r. o 11:02
UWAGA - polecam biuro rachunkowe ARFI Sp. z o.o. - jest to moje 8 biuro rachunkowe i innego już nie szukam, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i fachowa wiedza..... WWW.ARFI.PL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
15 września 2016r. o 14:40
Szukajcie biura "sebo" pracuje tam Dżesika, najlepsza księgowa we wszechświecie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza