Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaką księgową lub biuro rachunkowe polecacie ?

~Petent niezalogowany
15 września 2011r. o 10:17
Polecam SG TAX przy BERTMANIE .Miłe panie sympatyczna szybka obsługa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Blizniak niezalogowany
15 września 2011r. o 13:15
Ja polecam Biuro Rozliczenia,pani Marioli Szkałuby. Tam pracuja wspaniałe kobiety, które potrafia we wszystkim doradzic i pokierowac w kazdej niemal dziedzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7544
#esemena79 nieaktywny
15 września 2011r. o 13:28
Biuro Rachunkowe EBIT - niedrogo i solidnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2011r. o 15:11
~Blizniak napisał(a): Ja polecam Biuro Rozliczenia,pani Marioli Szkałuby. Tam pracuja wspaniałe kobiety, które potrafia we wszystkim doradzic i pokierowac w kazdej niemal dziedzinie.

Pani Mariola prowadzi rozliczenia ZUS i pracownicze a nie rachunkowe dla U.S.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2011r. o 20:32
~Pitek napisał(a):
Witam, czy ktoś może polecić mi jakieś dobre biuro rachunkowe w Bolcu, chciałbym aby było rzetelne i przyjemne.Moja branża jest dość skomplikowana i potrzebuje kogoś kto fachowo poprowadzi mi księgi, już się przejechałem na jednym biurze w Zgorzelcu! Pomóżcie.

Proszę podać maila a omówimy szczegóły, i może się dogadamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2011r. o 9:32
a co wasza księgowa ma za zadanie bo mam wrażenie że moja to tylko wklepac do komputera i nic więcej, a jak o coś pytam to tylko będziemy się martwic na koniec roku i brac faktury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
16 września 2011r. o 11:03
Zwolnij ją puki jeszcze UKS Cię nie dorwał...


Dopisane 16.09.2011r. o godz. 11:03:

~ napisał(a):
Pani Mariola prowadzi rozliczenia ZUS i pracownicze a nie rachunkowe dla U.S.


Dokładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomasz 78 niezalogowany
3 listopada 2011r. o 11:03
ja polecam biuro na 1 maja - tutaj masz ich strone : http://biuro-rachunkowe-boleslawiec.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza