Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Klimatyzacja samochodowa

~lukasz niezalogowany
9 lipca 2012r. o 10:58
I teraz problem,do kruszyna czy na gałczyńskiego,każdy ma swoje opinie i dużo ludzi w jednym czy drugim się sparzyło.A na kubika oprócz nabijania da się tam naprawić klimę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2443
#Jasiu82 nieaktywny
9 lipca 2012r. o 11:00
Powiem Ci tak w Kruszynie nie bylem, wiec sie nie wypowiem.
Ale na Galczynskiego bylem, coprawda nei zrobili a byla blacha rzecz, ktora wykopalem na forum samochodowym.
Nie naprawili ale kasy nie wzieli.
Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~+/- niezalogowany
9 lipca 2012r. o 13:26
Jedź do Kruszyna. Ja byłem i co prawda trochę to trwało nim znaleźli usterkę, ale nabijanie było za darmo. Naprawiają tylko mechanikę, jeżeli coś z elektryką, to też powiedzą i polecą do kogo się udać. Ja jestem zadowolony i też dostałem numer od znajomego (nie jestem z Bolesławca)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2012r. o 13:32
W Bolesławcu nikt Ci nie naprawi sprężarki...jeśli się mylę,niech mnie ktoś poprawi...kupujesz nową lub zregenerowaną,sprawdzoną,z gwarancją w sklepie,szukaj w necie...nie ze szrotu czy portalu aukcyjnego z rozbitka...problem w tym czy to na pewno sprężarka?Może sterowanie,elektryka padła?Raczej skończy się na kilku jazdach tu i tam,pozbieraj porady,opinie... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lukasz niezalogowany
9 lipca 2012r. o 23:39
No,właśnie,klimatyzacja to złożone urządzenie i przyczyn niewłaściwego działania może być wiele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2012r. o 11:26
Qfalagupagu napisał(a):
~Tomasz napisał(a): Widzę, że zmoderomano mój post...
Zapraszam zainteresowanych obsługą klimatyzacji.
Tel 728 528 892
Najtaniej w regionie!!!

bylem tam dzisiaj i naprawde tanio i pelny serwis
za rok lub dwa znow tam pojade

szczerze polecam
pytalem w paru warsztatach i wyszlo mi ze tu najtaniej :D


A gdzie ten Pan Tomasz ma warsztat? gdzie trzeba podjechać z autem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomasz niezalogowany
10 lipca 2012r. o 14:05
Witam,
Co do słabo działającej klimy. Przyczyn może być wiele: ubytek czynnika, usterka mechaniczna lub elektroniczna, zabity osuszacz o którym mało kto wie że się go powinno wymieniać, zawór lub dysza rozprężna itd.
Podstawa to pomiar ciśnień Hp i Lp za pomocą stacji obsługi klimatyzacji oraz pomiar temperatury.
Zapraszam do Tomaszowa Bol.
Proszę wcześniej dzwonić.
tel. 728 528 892
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~człowiek pies niezalogowany
19 grudnia 2012r. o 17:53
Witam!
Szukam kogoś kto sprawdzi szczelność klimy. Czy jest ktoś w Bolesławcu dojeżdżający do klienta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.