Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Klimatyzacja samochodowa

~:) niezalogowany
12 marca 2011r. o 10:53
Czekam na promocję :)
W tym roku trzeba ogdrzybic i doładować trochę czynnika :)

No klimatyzatorzy...zachęćcie żebym przyjechał :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5844
#zbipop nieaktywny
14 marca 2011r. o 21:09
W tamtym roku nabijalem klime naprzeciwko TOSU na Kubika w podwórku jest warsztat citroena i tam obok tego warsztatu jest pan który nabija i naprawia klimatronik mozna tam zajechac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1428
Seifer
14 marca 2011r. o 21:10
O widzisz, robi klimatronika ? A masz nr telefonu do niego?

Uśmiech na twarzy nie zawsze odzwierciedla faktyczny stan umysłu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
15 marca 2011r. o 7:08
Witam. Ja proponuje na gałczynskiego.Bylem tam w tamtym roku bo cos mi klima nie chodzila. Dobrze ze najpierw sprawdzil szczelnosc bo okazalo sie ze kolo chlodnicy mi gaz uciekal. Wymienilem chlodnice napelnili gazem i dziala do tej pory bez zastrzeżeń. POLECAM!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5799
CZARNULA83
15 marca 2011r. o 9:47
~ napisał(a): Witam przed chwila pisałem że na Gałaczyńskiego w gratisie dostałem odgrzybianie


Hahaha w gratisie :> nawet nie wiesz że wliczyli sobie to w cenę ... dobra ściema połowa sukcesu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~heo niezalogowany
22 kwietnia 2011r. o 17:32
A ma ktos numer do tego Andrzeja na staszica?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Heniek,specjalista od klimy. niezalogowany
22 kwietnia 2011r. o 19:05
Więc tak,odgrzybiać i wymieniać filtry pyłkowe możesz samemu,nawet kilka razy w sezonie...

...ale sprawdzić układ z czynnikiem chłodząco-smarującym to musisz podłączyć się pod maszynkę.

Maszyna sprawdza szczelność,ilość pozostałego gazu w układzie(możesz jej nie używać i tak gaz ucieka po części),spuścić stary olej z układu i dopełnić nowym gazem i olejem.Trwa to z 10-20minut.

100ml gazu kosztuje około 10zł.Czyli jak po sezonie zostało 400ml gazu,a całość to 700ml pojemności,więc maszyna uzupełni 300ml gazu.

Pianka do odgrzybiania kosztuje około 20zł.Po użyciu poczekać kilkanaście minut,aż się rozpuści,włączyć nagrzewanie na maksa i przedmuchać kilkanaście minut,aż zapach zniknie.Nie wdychać!

Ale kanałów w samochodzie do końca nie wyczyści,zawsze coś tam zostanie,po kilku latach będzie tam kożuch...

...obecnie stosuje się ozonowanie!

Nie dajcie się zrobić w reklamę typu odgrzybianie,filter gratis i do zapłaty 199zł i inne podobne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
22 kwietnia 2011r. o 19:33
Ja polecam ogarniętego pana z Kruszyna - na tym nowym osiedlu.

w boleslawcu NIKT nie robił klimy do rovera + wymiana wężyków i rurek - a pan z nabiciem odgrzybieniem zrobił za 200zł :D cudotwórca :D

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza