Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Krzywa i nie tylko-zloty/imprezy motoryzacyjne w okolicach

783
#Igi nieaktywny
16 lipca 2013r. o 14:56
~do hemi napisał(a):
hemi napisał(a):
Prosze bardzo RALLY SPRINT ZA NAMI :)


trochę się chyba zagalopowałeś -akurat tym zlotem nie ty powinieneś się chwalić- ktoś inny przejął organizację- a ciebie więcej nie było niż byłeś- tak w sobotę jak i w niedzielę- ukłony dla tych co się napracowali- oni wiedzą dla kogo...

Zmoderowano 15.07.2013 godz.10:56 - powód: błędy cytowania (moderator)


Przez takie właśnie małe osoby odchodzi ochota na organizowanie następnych imprez. Bardzo łanie wszyscy pomagali układać jak i składać tor. Przez takie własnie osoby jest nie chęć do BC-Rally i szkoda przy tym reszty świetnych ludzi.

Pozdrowienia malutka z niewyparzoną gębą.

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
17 lipca 2013r. o 9:25
Ludzie, o co chodzi? Impreza super,dzieciaki z domu dziecka na pewno zadowolone,a wy szukacie dziury w całym. A Hemi niczego sobie nie przypisuje i dziękuje za współpracę i odwalenie kawał dobrej roboty przez BC, a jeśli ktoś ma prywatnie do niego jakieś pretensje to niech ma odwagę i powie mu to prosto w oczy ,a nie wypisuje głupoty i wyzywa go od różnych (wiem,bo byłam świadkiem takiej rozmowy pewnego małżeństwa,raczej nie przebierali w słowach mówiąc o nim). A ze zdjęć, które robił (o co również miało pretensje owe małżeństwo) są wszyscy zadowoleni, zawsze to jakaś pamiątka. Niestety nie wszyscy chcą czerpać z życia co najlepsze i cieszyć się z drobnych przyjemności,niektórzy wolą mącić i zatruwać życie innym,chyba mają jakieś problemy ze sobą(mowa o owym małżeństwie).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
17 lipca 2013r. o 15:50
jeden grubasek, który też nic nie robił tylko siedział pod namiotem też strasznie narzekał jak to inni nic nie robią :) Zamiast się cieszyć z tego co się udało zorganizować to zawsze znajdzie się maruda albo i 2 żeby ponarzekać... sami gó..o zrobią ale do kogoś potrafią się przyczepić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sru niezalogowany
17 lipca 2013r. o 20:19
http://www.polot.info/?a=3000018

małą ciekawostką chcę was poczęstować odnośnie Lotniska.
Dość ciekawa historia. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J23 niezalogowany
18 lipca 2013r. o 13:46
Rzeczywiście ciekawa historia.Warta przeczytania. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 lipca 2013r. o 1:09

DOBRA LECE PO KONKRETACH BO MNIE TAKA SYTUACJA WQURWIA!!

Dzień pierwszy,sobota , ekipa z BC rally rozbija namiot ,z browarem ,biurem zawodów-super:)
Przyjeżdżam ja z Igim , na miejscu jest Patryk ,bierzemy busa,jedziemy po opony na koniec drugiego pasa ,wracamy na nasz pas i we trójkę układamy tor.

Dzień drugi: biuro zawodów działa,ja przyjeżdżam ok.11 kiedy to zawodnicy dopiero wbijają...
Jak są zawody od samego początku stoję pod koniec trasy i mam na oku część trasy ,która jest niewidoczna dla startującego i na bieżąco informuję o błędach.
Mniej więcej w środku imprezy zmieniam się z Igim ,on monitoruje czystość przejazdów,a ja śmigam z aparatem po terenie imprezy ,zarówno rozmawiając ze znajomymi i gośćmi imprezy jak i fotografuję to co sie dzieje :)

Na koniec imprezy pomagam zwinąć cały bajzel...

Tak więc panie Adamie Ł. zanim twoja zona nazwie mnie "pedałem co tylko robi zdjęcia" to niech zorientuje się kto i co zrobił...
I przy okazji prosze nauczyć swą żonę szacunku do innych...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojtass niezalogowany
21 lipca 2013r. o 13:50
Proponuję konfrontację i moim zdaniem Paweł takich bzdetów nie wyciągaj,a jak cię tak nazwała to dawaj konkrety bo puki co masz wyssane info z palca lub osób trzecich. A puki co to ty nic nie zrobiłeś,całą robotę odwalił za ciebie pan Patryk który sam sobie nie radził,gdyby nie w/w Adam doszło by do tragedii tak że nie pierd... bzdur.Bc jest przeciwny takich pseudo nie dogranych imprez tak że do końca nie wiesz co było a wrzuty walisz,nie ładnie się zachowujesz bo takie sytuacje się wyjaśnia osobiście Hemi

Zmoderowano 21.07.2013 godz.22:12 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojtass niezalogowany
21 lipca 2013r. o 13:54
zapomniałem dopisać gdyby nie BUS to nic by wam nic nie wypaliło. A że sprzątałeś ten bajzel to fakt bo to twoja impreza była i Patryk nie BCrally my ci tylko biliśmy brawa bez których by się nic by nie odbyło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza