Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Krzywa i nie tylko-zloty/imprezy motoryzacyjne w okolicach

~ niezalogowany
23 lipca 2013r. o 9:46
Ode mnie się zaczęło, więc może na mnie się skończy. Zirytował mnie TYLKO fakt- błąd cytowania chyba : „ pokaż jak TY organizujesz…” „ proszę bardzo” co dla mnie wyglądało jak przypisanie SOBIE organizacji. Hemi szybko odpisał, że niczego sobie nie przypisuje i mi to wystarczyło.
Jednak przez mój kretyński post temat rozwinął się nieprzyjemnie. Byłem tylko obserwatorem, widziałem sporo osób, które nieźle się narobiły przy organizacji, a akurat Hemiego widziałem najmniej-dlatego to mnie ubodło. Jednak teraz żałuję tego postu, bo przez moją głupotę kłócą się naprawdę fajni ludzie. Wina jest tylko moja,- możecie mnie zapamiętać jako totalnego bezmózgiego dziwny czlowiek a –wybaczcie, że nie podam imienia-jest mi za siebie wstyd. Przepraszam wszystkich!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
23 lipca 2013r. o 11:19
nie wiem w jakie dni byłeś i w jakich godzinach ,ale miałes prawo mnie nie widzieć ,lub widzieć mało co ,bo:

W sobotę wpadliśmy z Igim ok.15:00 ,aby ułozyc tor z Patrykiem i przed 17:00 sie zawineliśmy ,dopiero wpadłem na grilla i piwko ok.20:00
W niedzielę przyjechałem przed 11;00 ,zamieniłem kilka słów,cyknąłem parę fotek i zniknąłem na jakieś 3h,ale nie z imprezy ,ja byłem ,ale prawioe pod końcem pasa bo musiał ktoś mieć na oku to czy ktoś leci po pachołach/oponach czy nie...

Tak więc post twój namieszał ,i to zdrowo ,bo ty mnie nie widziałeś ,a ja dziwnym trafem byłem :| :|


Dopisane 23.07.2013r. o godz. 11:19:

Może temat juz zakończmy ,bo impreza jak najbardziej udana i teraz "brudzenie" w niej nie ma sensu :(

Kto ,co ,komu i kiedy powiedział to wiadomo lub nie ,zalezy ,czy ktos chce to widzieć ,czy nie , na końcu i tak pewnie wyjdzie na to,ze sam siebie wyzywałem i tyle :P
jak komus pasuje taka opcja,to niech mu będzie :P

Zupełnie inna kwestia (i nie pisze tego złośliwie) to to ,że podejście do imprez u BC Rally a u mnie się rózni,BC Rally chce robić coś konkretnego,bez żadnej zabawy itp
Ja chcę robic coś bardziej luźnego ,gdzie można i pogadać i pojeździć i ognisko zrobić ;)

Po prostu różni nas podejście:
to tak jakby BC Rally chciało zrobić zawody w drifcie ,a ja bym chciał w tym samym miejscu zrobić 1/4 mili-no nie da sie pogodzić i tyle.

Niech każdy robi to co czuje najlepiej i już :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J23 niezalogowany
23 lipca 2013r. o 12:33
O ku..a ,a się temat rozwinął,końca ma.Chyba,że dojdzie do jakiegoś porozumienia. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
23 lipca 2013r. o 12:34
~J23 napisał(a): O ku..a ,a się temat rozwinął,końca ma.Chyba,że dojdzie do jakiegoś porozumienia. :D


pies tam trącał Krzywą ,ważne ,że Kate urodziła :D

Zaraz na pasku na TVN 24 będzie gorąca relacja z pierwszego kichnięcia nastepcy tronu :D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4314
#wiewióra nieaktywny
23 lipca 2013r. o 20:51
hemi napisał(a):
~J23 napisał(a): O ku..a ,a się temat rozwinął,końca ma.Chyba,że dojdzie do jakiegoś porozumienia. :D


pies tam trącał Krzywą ,ważne ,że Kate urodziła :D

Zaraz na pasku na TVN 24 będzie gorąca relacja z pierwszego kichnięcia nastepcy tronu :D



:)

PRZYJACIEL To nie ktoś,kto zawsze mówi Ci to ,co chcesz usłyszeć,ale ktoś kto Ci przypier.oli jak zaczniesz rujnować sobie życie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamil niezalogowany
28 września 2013r. o 16:47
Witam wszystkich mam pytanie kiedy następny zlot?
pozdr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B niezalogowany
28 września 2013r. o 23:53
Dokladnie kiedy?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zakończenie Sezonu 2013 niezalogowany
12 października 2013r. o 20:26
Witam wszystkich czy ktoś może wie czy organizowane jest coś na krzywej 2013,10,13.pozdr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.