Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Alergolog w Bolesławcu

~@ niezalogowany
20 marca 2014r. o 23:44
~ napisał(a): Też polecam Panią Ewe Pomarańską z Karpacza wyleczyła moje dziecko z astmy teraz jeżdze na kontrole tylko co pół roku
Astma jest chorobą nieuleczalną,można ją tylko dobrze kontrolować za pomocą odpowiednich leków tak ,by nie dochodziło do ataków duszności zagrażających życiu.Leki te przyjmuje się do końca życia,przynajmniej takie są zalecenia lekarzy pulmonologów na obecnym etapie wiedzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
21 marca 2014r. o 8:11
~ napisał(a): Wszystko fajnie, ale w Bolesławcu czy jakiś jest.

Nie ma. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 marca 2014r. o 8:55
~@ napisał(a):
~ napisał(a): Też polecam Panią Ewe Pomarańską z Karpacza wyleczyła moje dziecko z astmy teraz jeżdze na kontrole tylko co pół roku
Astma jest chorobą nieuleczalną,można ją tylko dobrze kontrolować za pomocą odpowiednich leków tak ,by nie dochodziło do ataków duszności zagrażających życiu.Leki te przyjmuje się do końca życia,przynajmniej takie są zalecenia lekarzy pulmonologów na obecnym etapie wiedzy.


Ale tez ciezka do zdiagnozowania. Jest mnóstwo chorob ktore daja takie same objawy. Moje dziecko bylo 6 lat leczone na astme mialo wszystkie objawy , dusilo sie po kilka razy w miesiacu, robilismy testy na mukowiscydoze ,badalismy serce ktore tez daje podobne objawy i wiele innych badan. Okazało sie po 6 latach, ze choruje na refluks żołądkowo -przełykowy , ktory u dzieci ma takie Same objawy jak astma z powodu nie wykształconej krtani. Takze robcie wszystkie badania , aby nie podawać nie potrzebnie dzieciakom sterydow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
14 stycznia 2015r. o 16:11
~matka napisał(a): Poszukuje sprawdzonego alergologa dziecięcego dla rocznego dziecka. Kogo polecacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 17:53
~ napisał(a): Wszystko fajnie, ale w Bolesławcu czy jakiś jest.
jest alergolog-broniszewska jedt alegologiem tylko raczej przyjmuje prywatnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~angelika niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 18:47
spróbuj u dr Broniszewskiej ja nie jezdze do karpacza mam dziecko bardzo alergiczne a w karpaczu mi nie pomogli tylko rozkładali rece. teraz jest juz dobrze pani doktor pomogłanam zaleczyc jego skóre i bierze leki na alergie . ona robi tez testy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hasta niezalogowany
25 lutego 2015r. o 11:43
Ja byłam jakiś czas temu u alergologa ale w zasadzie lekarz ten może jedynie wydać skierowanie na odpowiednie testy alergiczne albo zaproponować odczulanie.Sama nie zdecydowałam sie na tę drugą opcję ponieważ nie mam jeszcze takich problemów z alergią ale nie wykluczam, że w przyszłości spróbuję.
Najgorzej jest wiosną . Mam uczulenie na wiele pyłków i okres kwitnienia jest dla mnie dość trudny. Na razie pomaga mi Zyrtec:
https://medlista.pl/zyrtec_tabletki - dobry środek w tabletkach tak więc możecie sobie o nim poczytać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gabi niezalogowany
25 lutego 2015r. o 17:55
W Chojnowie przyjmuje na NFZ pani doktor. Rejestracja telefoniczna, robi testy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza