Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Alergolog w Bolesławcu

~do Kasi niezalogowany
21 lutego 2014r. o 15:42
proszę jakiś namiar na J Góre tel i adres
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
21 lutego 2014r. o 15:54
Centrum Medyczne
M E D I C T A
ul. Wolności 140
58-560 Jelenia Góra
tel.: 883 358 110, 883 358 100
jak bylam tam z dzieckiem inne mamy bardzo polecaly bo jest tam swietny alergolog wiec ciesze sie ze tam trafilam i tobie polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~teresa niezalogowany
19 marca 2014r. o 22:13
a ja polecam dr n. med. Arkadiusza Słomke-przyjmuje w Poradni prywtanej w Lubaniu, Pl. Okrzei 6, jest kompetentny, mily, spokojny, nigdy mnie nie naciagal na zadne drogie testy-zrobilismy testy w tej Poradni za 60zl-polecam, wykonuje je bardzo mila i rowniez kompetentna Pani magister, doktor odczula moje dziecko od 3 lat, dzieki niemu moj synek juz nie choruje, jestem mu bardzo wdzieczna. dla zainteresowanych podaje nr tel. do tej Poradni-507100036, doktor jest tam w kazdy czwartek-i za nim tlum pacjentow..tochyba cos znaczy:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iwona niezalogowany
19 marca 2014r. o 22:16
~kasia napisał(a): Centrum Medyczne
M E D I C T A
ul. Wolności 140
58-560 Jelenia Góra
tel.: 883 358 110, 883 358 100
jak bylam tam z dzieckiem inne mamy bardzo polecaly bo jest tam swietny alergolog wiec ciesze sie ze tam trafilam i tobie polecam

Doktor Słomka przyjmuje w Medicta-i w Lubaniu na Okrzei w Poradni specjalistycznej-tel. 507 100 036 lub 505250689
Plecam, bylam 2 tyg temuz 2 coreczkami..jest super i nie drogo
www.specjalistyczna.com.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
20 marca 2014r. o 17:03
tak w karpaczu robią testy maluchom. Większośc twierdzi że dopiero od 3 roku ale to nie prawda. Sama chodziłam z moim dzieckiem do "doktora" Markiewicza i nie polecam pół roczne dziecko leczył sterydami polecam Panią Pomarańską przyjmuje w Karpaczu pomogła mojemu dziecku jeździmy co 3-6 miesięcy na kontrole. Nie tak jak do Pana Markiewicza co miesiąc po 200 zł wizyta + lekarstwa taniej ok 150 zł no i testy co pół roku 500zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2014r. o 21:40
Z Karpacza przyjezdzaja do Zgorzelca co drugi wtorek. Na miejscu robia testy itd. Przyjmuja na Reymonta 1 .I tylko specjalistow z Karpacza polecam, sa najlepsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2014r. o 21:54
Wszystko fajnie, ale w Bolesławcu czy jakiś jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2014r. o 23:21
Też polecam Panią Ewe Pomarańską z Karpacza wyleczyła moje dziecko z astmy teraz jeżdze na kontrole tylko co pół roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.