Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Alergolog w Bolesławcu

~Anka niezalogowany
14 czerwca 2013r. o 12:42
~ napisał(a): W Bolesławcu nie ma alergologa, Broniszewska słaba, Markiewicz to oszust, nie ma pełnych uprawnień lekarskich, fałszuje testy. Mam 30 lat alergie, astmę i polecam tylko Karpacz, Jelenią Górę, wszyscy tam są profesjonalni, wszyscy których wymieniacie, dr Pomarańska, Kapral, Bokiej, Latoś, Słomka itp. Słyszałam też że w Chojnowie są jacyć alergolodzy i w Żarach, ale to już tylko słyszałam, a tamtych mogę polecić z czystym sumieniem, wizyta w CPIA w Karpaczu za darmo, testy za darmo i pełen profesjonalizm.
Co do doktor Broniszewskiej mam mieszane uczucia, na pewno wiedzę ma, bardzo dokładnie bada dziecko ale czasami chyba zbyt pochopnie przepisuje antybiotyki i dużo innych niepotrzebnych lekarstw( nie każde dziecko z kaszlem musi od razu brać singular). Natomiast dla mnie CPIA w karpaczu to jest całkowity brak profesjonalizmu ( trafiłam na doktor Pomarańską). Była niemiła i zlekceważyła problem, z którym przyjechałam z dzieckiem. Poza tym wielu lekarzy z Bolesława, w tym ordynator dziecięcego doradzała mi Karpacz, także coś w tym musi być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2013r. o 12:42
no to co jej było?Czym jest lekowana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
14 czerwca 2013r. o 12:43
Miało oczywiście być odradzało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
14 czerwca 2013r. o 12:59
Co kilka dni dostawała ataków kaszlu, nic nie pomagało i przy każdym takim kaszlu miała światy w oskrzelach i dużą duszność (słowa mojego pediatra). Było podejrzenie astmy wczesnodziecięcej. Dostawała doraźnie pulmicort, berodual, aerius i po którejś kolejnej duszności właśnie singular. Leczyłam ją u doktor Broniszewskiej, ale pediatra kazał jechać do karpacza, bo oni tam mają większe możliwości. A w karpacza testy wyszły ujemne ( dziecko miało niecałe 2,5 roku) i na tej podstawie doktor P. Stwierdziła, że po co ja tu przyjechałam( miałam skierowanie i nie prosiłam o nie), dzieci tak chorują, testy ujemne i wszystko ok. A później doktor Bokiej mówił,że u takiego małego dziecka ujemne testy wcale nie świadczą, że nie ma alergii. Może gdyby ta pani była trochę milsza i wytłumaczyła mi wszystko, tak jak właśnie doktor Bokiej to miałabym inne zdanie, a tak to wyszłam stamtąd zła, zlekceważona i na kolejne sugerowanie pediatry CPIA powiedziałam że nie pojadę. I tak właśnie trafiłam do doktora bokieja w Jeleniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2013r. o 22:32
czy ktoś się orientuje czy w karpaczu przyjmą na testy półroczne dziecko? Albo jakis inny dobry alergolog? Bo dostaliśmy w przychodni skierowanie do alergologa w Lubinie w Okomedzie a tam dostaje inf że dzieci dopiero od 3 r.ż. przyjmują...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dorota niezalogowany
23 października 2013r. o 22:50
Droga mamo jeśli masz srodki to bardzo polecam wyjazd do Wroclawia do Kliniki Alergicznej.Moj syn jest już osoba dorosla bardzo dobrze wspominam leczenie ww klinice.Zawsze trafione diagnozy i dobrze dobrane lekarstwa.serdecznie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maria niezalogowany
23 października 2013r. o 23:35
jak oceniacie leczenie i testy robione przez dr broniszewska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2013r. o 8:20
A czy orientuje się ktoś co z tym Karpaczem? Robią testy półrocznym dzieciom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza