Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Alergolog w Bolesławcu

~/ niezalogowany
22 lutego 2013r. o 14:00
Ale przy AZS testy skórne nie zawsze są wiarygodne. Radzę testy z krwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agniecha niezalogowany
17 maja 2013r. o 14:52
orientujecie się jak sie nazywa alergolog, który przyjeżdża do Bolesławca co piątek prawdopodobnie z Karpacza. Albo może macie do niego numer telefonu żeby się zarejestrować ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ojciec astmatyka niezalogowany
17 maja 2013r. o 15:44
Daruj sobie leczenie w Bolesławcu, zarejestruj się do Karpacza do Ewy Pomarańskiej, dokładnie miesiąc temu byłem z dzieckiem z astmą oskrzelową, na miejscu zrobili testy i różne inne badania, spirometrię przed podaniem leków, po podaniu i przepisała takie leki których łączny koszt to 44 zł/miesiąc od pierwszej dawki dziecko nie miało ANI JEDNEGO ataku duszności mimo że bawi się z psem i chomikiem. W lipcu jedziemy na tydzień do szpitala w Karpaczu na badania a potem odczulanie, także dobrze radzę, wymuś skierowanie u "rodzinnego" i śmigaj tam! Tutaj... Bez komentarza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ojciec astmatyka niezalogowany
17 maja 2013r. o 15:46
Dodam tylko że w Karpaczu na ul.Myśliwskiej na NFZ, czekaliśmy na wizytę niecały miesiąc od zarejestrowania przez telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2013r. o 16:15
Karpacz , dr Kapral i tylko On . Złoty człek . Do tego ordynator II oddziału w CPA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2013r. o 23:44
~ napisał(a): Karpacz , dr Kapral i tylko On . Złoty człek . Do tego ordynator II oddziału w CPA .
bardzo dobry alergolog jest w legnicy testy na miejscu i spirometria tez i przyjmuje na kase chorych bardzo krotko sie czeka na termin bardzo polecam bo sama mam dwojke dzieci z astma:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5772
#mirex2 nieaktywny
18 maja 2013r. o 7:42
tylko do Karpacza-ale to moje zdanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
18 maja 2013r. o 9:51
LINKA napisał(a): ja chodzę z synkiem do dr Broniszewskiej która przyjmuje w stomadencie wypisuje mi leki na alergie a na testy i odczulanie przyjmuje u siebie już odpłatnie i moim zdaniem to lepsze rozwiązanie niż jezdzić z dzieckiem do Legnicy na nfz bo trzeba wziąść pod uwagę koszty dojazdu,czas itd a Pani doktor stosuje najnowsze metody odczulania bez żadnych szczepionek.
To jest jakieś nieporozumienie a nie lekarz,u mnie stwierdzila astme silne uczulenie ,wydalam kupe kasy,rok bralam leki sterydowe,tylko po to zeby pojechac w koncu do chojnowa i dowiedziec sie ze poza alergia na kota nic mi nie jest.Jedyne do czego ta Pani sie nadaje to wyciaganie pieniedzy i wymyslanie chorob
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.