Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Alergolog w Bolesławcu

~/ niezalogowany
23 listopada 2012r. o 9:28
~ napisał(a): witam doktor Ryszard Markiewicz polecam zrobił mojemu rocznemu dziecku testy wyeliminowaliśmy pokarmy na które dziecko jest uczulone i są rezultaty. 512284051 przyjmuje w piątki każda spotkana u niego osoba go chwali a jest ich wiele

Nie polecam, mam jak najgorsze z nim skojarzenia. Ja jeżdżę do Jeleniej Góry, lekarz Juliusz Bokiej. Tel. 601719532
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rodzic niezalogowany
8 lutego 2013r. o 17:07
Ryszard Markiewicz nie jest alergologiem ma specjalizacje z pediatrii i chorób płuc.Nie powinien robić testów na alergię, leczyć alergii i odczulać. Testy z krwi które proponuje za 500zł to zwykłe testy immunoenzymatyczne które kosztują standardowo do 200zł w każdym laboratorium. Wnioski zostawiam Państwu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 18:06
sentinel napisał(a):
~mika napisał(a): Witam!
Potrzebuję nr kontaktowy do bardzo dobrego alergologa. Mam dwoje dzieci alergików i tutejsi lekarze nie bardzo dają sobie radę. Są przychodnie w Karpaczu, Wrocławiu, Legnicy, ale nie wiem do którego lekarza najlepiej się zapisać. Może macie kogoś, kogo polecacie? Dzięki.




W centrrum pulmonologi i alergologi w Karpaczu polecam dr Grzegorza Gąszczyka ale słyszałam, że dużo dobrych opini krąży na temat prof. Latoszka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 18:06
~mama napisał(a): Dziękuje, za radę. My leczyliśmy się u lekarza pierwszego kontaktu. Dermatolog, u którego byliśmy prywatnie (w Lubaniu) też nam wiele nie pomógł. Mały w tej chwili jest wysypany na całym ciele, plamy, krostki, to teraz zaczyna się z wiekiem coraz bardziej zaogniać, sączyć. Objawy typowe dla AZS. Cały czas się drapie, trze buźkę, czasem ma czerwone oczka aż. W tej chwili wykluczyliśmy wszystkie alergeny z jedzenia, ciuszki piorę w płatkach mydlanych, kąpiemy go w przegotowanej wodzie, a ostatnio kupuje wodę, po po tej z kranu jest calutki w plamach. Wszystkie kosmetyki: Balnelum, Olilatum, A-DERMA EXOMEGA, Cetaphil, Lipobase mieliśmy, a skóra wciąż sucha. Wypryski smarowałam maścią Cutivate, Pimafucort, już przestały pomagać. Ostatnio dwa tygodnie leczyliśmy zapalenie iskrzeli antybiotykiem. Obawiam się astmy. Dziś idę po skierowanie....


U dzieci z alergią występuje zapalenie oskrzeli albo płuc ze specyficznym świstem i skurczem. U nas tak jest ale dopiero 2 raz w ciągu 2i pół roku. Jeżeli u Pani dziecka często ta choroba występuje to lekarz powinien dać Pani skierowanie do alergologa-pneumonologa. Biedne są te nasze dzieci. Alergia to jedno a astma to drugie. Oby te dziadostwa opuściły nasze szkraby!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2013r. o 0:29
Polecam dr.Ewą Pomarańską z centrum pulmonologii i alergologii w Karpaczu wyleczyła moje dziecko z astmy oskrzelowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
20 lutego 2013r. o 21:43
aniapaula napisał(a): Centrum Pulmonologii i Alergologii Karpacz
www.cpia.pl


Wszedłem na ich stronę do zakładki
Poradnia Alergologiczna i Pulmonologiczna dla dzieci i dorosłych
Podany jest tel. kontaktowy: 883 358 138, 883 358 135

Co to za numer komórkowy? do rejestracji?
Czy ktoś ma nr do rejestracji?

http://www.cpia.pl/cpia/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=44&lang=pl


Dopisane 20.02.2013r. o godz. 21:43:

Powyższe nr tel. to nr dla tel. stacjonarnych z numerów zaczynających się na 0 800...

Znalazłem nr stacjonarne.
Tel. kontaktowy:
075/76 19 583, 0 883 358 138
075/76 19 452, 0 883 358 135

http://www.cpia.pl/cpia/index.php?option=com_content&view=article&id=27%3Amama-z-dzieckiem-usuga-komercyjna-dla-opiekunow-&catid=9%3Adla-pacjenta&Itemid=118&lang=pl

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2013r. o 9:41
~ napisał(a):
~mama napisał(a): Dziękuje, za radę. My leczyliśmy się u lekarza pierwszego kontaktu. Dermatolog, u którego byliśmy prywatnie (w Lubaniu) też nam wiele nie pomógł. Mały w tej chwili jest wysypany na całym ciele, plamy, krostki, to teraz zaczyna się z wiekiem coraz bardziej zaogniać, sączyć. Objawy typowe dla AZS. Cały czas się drapie, trze buźkę, czasem ma czerwone oczka aż. W tej chwili wykluczyliśmy wszystkie alergeny z jedzenia, ciuszki piorę w płatkach mydlanych, kąpiemy go w przegotowanej wodzie, a ostatnio kupuje wodę, po po tej z kranu jest calutki w plamach. Wszystkie kosmetyki: Balnelum, Olilatum, A-DERMA EXOMEGA, Cetaphil, Lipobase mieliśmy, a skóra wciąż sucha. Wypryski smarowałam maścią Cutivate, Pimafucort, już przestały pomagać. Ostatnio dwa tygodnie leczyliśmy zapalenie iskrzeli antybiotykiem. Obawiam się astmy. Dziś idę po skierowanie....


U dzieci z alergią występuje zapalenie oskrzeli albo płuc ze specyficznym świstem i skurczem. U nas tak jest ale dopiero 2 raz w ciągu 2i pół roku. Jeżeli u Pani dziecka często ta choroba występuje to lekarz powinien dać Pani skierowanie do alergologa-pneumonologa. Biedne są te nasze dzieci. Alergia to jedno a astma to drugie. Oby te dziadostwa opuściły nasze szkraby!

Mój syn choruje na AZS od urodzenia a ma w tej chwili 17 lat. dieta i eliminacje wszystkiego co możliwe z otoczenia. Okazało się po testach że alergię skórną / swego czasu koszmarną / wywołują pyłki traw i drzew. Skóra swędzi w zimie, kiedy z racji ogrzewania powietrze jest suche. Swędzi kiedy się spoci ... Trzeba zrobić testy i dopiera wtedy wykluczać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aneta niezalogowany
22 lutego 2013r. o 12:31
Mogę polecić dr Arkadiusza Słomkę z oddziału Alergologii w Karpaczu - przyjmuje w Lubaniu w prywatnej przychodni. Wykonują testy skórne od ręki oraz spirometrię. W sumie całkiem blisko z Bolesławca.
tel do rejestracji 505250689
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza