Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Alergolog w Bolesławcu

~ niezalogowany
18 maja 2013r. o 9:53
rasia napisał(a): słyszałam też że w Chojnowie jest dobra Pani doktor, czy może ktoś
u niej był ?Dopisane 02.04.2011r. o godz. 21:56:słyszałam też że w Chojnowie jest dobra Pani doktor, czy może ktoś
u niej był ?
Jak najbardziej polecam ta Pania:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2013r. o 20:48
A doktor Latos z Karpacza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agniecha niezalogowany
18 maja 2013r. o 22:24
~ napisał(a):
rasia napisał(a): słyszałam też że w Chojnowie jest dobra Pani doktor, czy może ktoś
u niej był ?Dopisane 02.04.2011r. o godz. 21:56:słyszałam też że w Chojnowie jest dobra Pani doktor, czy może ktoś
u niej był ?
Jak najbardziej polecam ta Pania:)


to podaj może nazwisko lub numer telefonu tej Pani :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2013r. o 9:53
0768188011:)

Zmoderowano 19.05.2013 godz.13:37 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 16:21
~ napisał(a):
~ napisał(a): Karpacz , dr Kapral i tylko On . Złoty człek . Do tego ordynator II oddziału w CPA .
bardzo dobry alergolog jest w legnicy testy na miejscu i spirometria tez i przyjmuje na kase chorych bardzo krotko sie czeka na termin bardzo polecam bo sama mam dwojke dzieci z astma:-)


mozecie podac adres albo numer telefonu do dr Kaprala? chcialbym umowic sie na wizyte w Legnicy ale nei moge znalezc danych w necie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Martin niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 19:29
W bolesłwcu leczyłam dziecko u doktor Broniszewskiej, miało podejrzenie astmy. Ale w szpitalu na dziecięcym, gdzie trafiłyśmy z zapaleniem płuc polecieli nam doktora Bokieja z Jeleniej góry( kiedyś był ordynatorem w karpaczu), teraz jest ordynatorem oddziału pulmonologicznego w Jeleniej. Wspomnianej wyżej doktor Pomarańskiej ja osobiście nie polecam, ponieważ bardzo lekceważąco podeszła do nawracających duszności u mojego dwuletniego dziecka. A ja przecież przyjechałam ze skierowaniem, więc pediatra najwyraźniej widział konieczność konsultacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
14 czerwca 2013r. o 8:51
~Martin napisał(a): W bolesłwcu leczyłam dziecko u doktor Broniszewskiej, miało podejrzenie astmy. Ale w szpitalu na dziecięcym, gdzie trafiłyśmy z zapaleniem płuc polecieli nam doktora Bokieja z Jeleniej góry( kiedyś był ordynatorem w karpaczu), teraz jest ordynatorem oddziału pulmonologicznego w Jeleniej. Wspomnianej wyżej doktor Pomarańskiej ja osobiście nie polecam, ponieważ bardzo lekceważąco podeszła do nawracających duszności u mojego dwuletniego dziecka. A ja przecież przyjechałam ze skierowaniem, więc pediatra najwyraźniej widział konieczność konsultacji.

Również polecam polecam tego lekarza. Od paru lat jeżdżę do niego z dzieckiem i jak na razie od roku mamy spokój z chorobą. Oczywiście z alergii moje dziecko nie wyjdzie całkiem ale w tej chwili cieszymy się tym całkowitym luzem, bez leków, nie przespanych nocy a jak zajdzie konieczność to napewno pojedziemy do dr. Bokieja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
14 czerwca 2013r. o 12:00
Moja córka w wieku 3 lat zaczęła chorować, miesiąc w miesiąc zapalenie oskrzeli. W wieku 4 lat podejrzenie alergii i astmy i skierowanie na diagnostykę do pani doktor alergolog/otolaryngolog z Chojnowa. Pani doktor twierdzi, że jeszcze nie może zrobić testów na alergię, ale w zamian kieruje na wycięcie trzeciego migdała - dziecko przyjęte do szpitala we Wrocławiu i na drugi dzień wypisane z powodu braku wskazań do wycięcia migdałka. Przy kolejnym zapaleniu oskrzeli kolejne skierowanie do alergologa i wizyta w Chojnowie. Pani doktor stwierdza zapalenie płuc i natychmiast kieruje do szpitala w Bolesławcu. Po przyjęciu i wykonaniu badań (RTG i krew) dziecko wypisane - nie ma zapalenia płuc, lekkie zapalenie oskrzelików. 2 lata temu, przy zapaleniu ucha środkowego po raz kolejny córkę skierowano do alergologa ze szczególnym naciskiem na diagnostykę astmy, nie chciałam już do pani doktor w Chojnowie, więc wypisano skierowanie do Centrum w Karpaczu. Pojechałam - kazali czekać, powiadomią na piśmie, ale około roku trzeba czekać. Ryzyk fizyk, wujek google wskazał alergologa z Bolesławca, prywatny gabinet. Doktor Broniszewska od 2 lat zajmuje się moją córką, choć to za wiele powiedziane - przez pierwsze pół roku byłyśmy co miesiąc na kontroli, od półtora roku nie wiem co to choroba dziecka (pomijając przeziębienia, które wcześniej zawsze kończyły się zapaleniem oskrzeli - teraz katar sam mija). We wrześniu zadzwonili z Karpacza z terminem - odmówiłam, nie chciałam blokować miejsc innym dzieciom, bo moja córka ani alergii, ani astmy nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza