Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Skup makulatury

4940
#rock4 nieaktywny
7 maja 2011r. o 10:13
Gdzie w Bolesławcu oddam makulaturę do skupu?

Z góry dziękuję za podpowiedzi w stylu: wyrzuć do kosza na śmieci, bo się nie opłaca, itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
7 maja 2011r. o 10:30
Na terenie bazy PKS jest skup makulatury.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3772
#janusz23 nieaktywny
7 maja 2011r. o 14:03
rock4 napisał(a): Gdzie w Bolesławcu oddam makulaturę do skupu?

Z góry dziękuję za podpowiedzi w stylu: wyrzuć do kosza na śmieci, bo się nie opłaca, itp.


kiedyś z tyłu za PZU przy nasypie był skup makulatury być może jeszcze jest ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wezer niezalogowany
7 maja 2011r. o 18:41
czesc . z tego co wiem to tylko firma dziwak eko z jeleniej poszukaj na necie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
7 maja 2011r. o 19:13
dzięki za wszystkie podpowiedzi... podjechałem do bazy PKS. niby 5 kartonów gazet/katalogów a uzbierało się 40 kg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2011r. o 19:25
a po ile jest kilogram makulatury?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2011r. o 20:15
12gr za kilogram chyba ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~straznik7 niezalogowany
7 maja 2011r. o 21:15
Mam prośbę. Jeżeli ma ktoś z państwa może książki na zbyciu, są niepotrzebne lub chcecie je wyrzucić to z chęcią je przyjmę. Po książki przyjadę własnym transportem. Jeżeli chce ktoś je oddać na makulaturę to je w tej samej cenie za kilogram odkupię. Ja ogólnie zajmuję się sprzedażą książek na aukcjach internetowych i być może książki które są państwu niepotrzebne jeszcze komuś się przydadzą. Osoby które chciałyby oddać książki bardzo proszę o informację na email [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.