Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w CM3 w Wykrotach

~pracownik niezalogowany
25 sierpnia 2013r. o 19:08
Jak nie ma ciepłej wody to trzeba zgłosić to do utrzymania ruchu a nie na forum się wyzywać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2013r. o 19:31
~ napisał(a):
~ napisał(a): NIE MA OGARNIETYCH LUDZI W TYM ZAKŁADZIE ZEBY POWIEDZIAŁA PRAWDE ZAKŁAD BEDZIE CZY KONIEC JAK MOZNA PATRZEC NA PANIKE PRACOWNIKÓW SA LUDZIE CO MAJA RODZINY I ZYJA TYLKO Z PENSI Z CM3 ?? ??
słabo słabo tak blisko do DE a ludize za te grosze pracuja



To nie tak jak myślisz do niemiec to można już tylko na wakacje jechać a po pieniądze trzeba niestety dalej najlepiej jedź i sam się przekonaj może nawet ci się spodoba jeżeli 1500 euro przywieziesz i to ci wystarczy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ślusarz niezalogowany
20 września 2013r. o 12:08
1500 euro razy 4zł to jakieś 6 tyś złotych. Zarabiając u włocha masz max do 2 tyś zł, ja to bym się nie zastanawiał. Trzeba coś jednak sobą reprezentować bo spawaniem(klejeniem) z góry na dół to w Niemczech się ośmieszysz a pracy nie znajdziesz, no i trzeba jeszcze coś po niemiecku gadać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Slusarzz niezalogowany
20 września 2013r. o 13:00
I co ruszyla sie cos praca w tym zakladzie? bo niby tyle palet bylo do robienia a ludzi pozwalniali a teraz pewnie nie maja kogo poganiac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownik niezalogowany
20 września 2013r. o 18:59
Robota jako taka jest a i poganiać też jest kogo. Coraz gorzej i coraz więcej słychać że ludzie mają dość. Ja sam już cztery cv dziś dostarczyłem do innych zakładów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10624
#rynio18 nieaktywny
21 września 2013r. o 0:06
Pracowałem w tym zakładzie i wiem jak tam jest. Każdy tylko narzeka i narzeka jak tam jest źle, jak to przydało by się zbuntować i pokazać Włochowi, że Polak ma swoją godność. Ale to tylko gadanie. Brak odwagi i solidarności to podst. przyczyna tego, że jest tak a nie inaczej. Ogarnijcie się! Po to jest ten internet żeby się jakoś zmówić i uderzyć w tego faszyste Włocha oraz tych poganiaczy - cieciów Laudaniego.

Dodam że na tą śmieszną radę pracowniczą nie ma co liczyć.

Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spawacz niezalogowany
21 września 2013r. o 13:05
A w czym rada pracownicza ma pomóc? Nielegalny strajk zorganizować? Zapoznaj się z kompetencjami rady i wtedy stwierdzisz że ma g...no do gadania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10624
#rynio18 nieaktywny
21 września 2013r. o 14:12
~spawacz napisał(a): A w czym rada pracownicza ma pomóc? Nielegalny strajk zorganizować? Zapoznaj się z kompetencjami rady i wtedy stwierdzisz że ma g...no do gadania.





Skupcie się na meritum!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza