Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poezja. Wiersze ulubione.

10114
#alter nieaktywny
19 czerwca 2018r. o 20:06



Dopisane 14.06.2018r. o godz. 20:28:




Dopisane 19.06.2018r. o godz. 20:05:




Dopisane 19.06.2018r. o godz. 20:06:


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
1 sierpnia 2018r. o 19:04
Elegia o ... [chłopcu polskim]
Oddzielili cie, syneczku, od snów, co jak motyl drżą,
haftowali ci, syneczku, smutne oczy rudą krwią,
malowali krajobrazy w żółte ściegi pożóg,
wyszywali wisielcami drzew płynące morze.
Wyuczyli cię, syneczku, ziemi twej na pamięć,
gdyś jej ścieżki powycinał żelaznymi łzami.
Odchowali cię w ciemności, odkarmili bochnem trwóg,
przemierzyłeś po omacku najwstydliwsze z ludzkich dróg.
I wyszedłeś, jasny synku, z czarną bronią w noc,
i poczułeś, jak się jeży w dźwięku minut - zło.
Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką.
Czy to była kula, synku, czy to serce pekło?
20. III. 1944 r.
K.K.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 czerwca 2019r. o 20:33
[img=1559586819_4zkqy9i.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 czerwca 2019r. o 22:08
Proszę Cię Droga Kc :) , jeszcze nie jest tak żle , żeby nie mogło być gorzej . Staram się zrozumieć emocje , ale lepiej mi idzie z logiką , jestem po prostu głupim samcem :)

Ale proszę Cię popatrz i posłuchaj :) ... bez uprzedzeń :) :





Nic nie dzieje się bez przyczyny . Filozofowie i matematycy dawnych czasów mieli szacunek dla dzieła Stwórcy . We fraktalizmie Natury po owocach poznaję , a Ty tracisz nawet nadzieję ... nie może być :) Nie łaszę się do Ciebie , ale kiedy czuję , że jakaś Istota cierpi , to mam zboczenie zawodowe :D Być może powinienem zostać psychologiem zamiast obsługą betoniary . Cyce do góry Droga Kc i nie daj się rozmienić na drobne :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 czerwca 2019r. o 22:12
To jest temat o poezji a ty jakieś durnoty wklejasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 czerwca 2019r. o 23:01
I jeszcze co nieco o poezji Stwórcy :



Dobranoc :)


Dopisane 03.06.2019r. o godz. 23:01:

kc napisał(a): To jest temat o poezji a ty jakieś durnoty wklejasz.


No taki już jestem zimny drań :D Gdybyś jednak chciała pogadać w realu , to ja Twych tajemnic zdradzać nie będę , bo Kobiety mają prawo mieć swe tajemnice . Faceci nie , bo kiedy prawdziwy facet mówi , że do końca życia ... to nie może zmienić zdania , bo honor nie pozwala . Nie mam ślubu kościelnego z nieboszczką , nie chrzciłem swoich dzieci , ale dbałem zaciągając długi wdzięczności , a tylko takie mają znaczenie . Był taki czas Droga Kc :) , że chciałem mścić się na tej niedoskonałej Istocie , albo Istotach ... mym ojcu , mej żonce , wiesz trening czyni mistrzem ... ale uznałem , że sprawiedliwy może być tylko Stwórca , ja jestem tylko głupim facetem ... nie mnie oceniać intencje :)

I zemsta przestała być moim credo :) Chyba czuję Jezusa , a Ty ? Nie śpiesz się z odpowiedzią i pamiętaj , naprawdę jestem dobrym słuchaczem , zawsze możesz sprawdzić to twierdzenie w realu i nie będę Cię ciągnął do łóżka , bo kocham taką ...jedną ... i jestem wierny :)

Dobranoc Droga Kc :) Miło mi , że masz jednak część odwagi cywilnej ... :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 czerwca 2019r. o 23:31
Nie wciągaj mnie w te twoje ekshibicjonistyczne historie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 czerwca 2019r. o 22:18
kc napisał(a): Nie wciągaj mnie w te twoje ekshibicjonistyczne historie.


OK. Już milczę jak halucynacja w świetle Księżyca . Ale pamiętaj , kto jeśli nie przyjaciel powie Ci jaka głupia jesteś ... znam z autopsji :D

Coś czuje dusza moja cierpienie ... pamiętaj , jestem dobrym słuchaczem i nie zdradzam , tych co są wobec mnie szczerzy. Szczerość ma dwa wymiary , mówi się z poczuciem winy , kiedy odczuwamy wyrzuty sumienia i mówi się z poczuciem wyższości , kiedy wyrzutów brak . Ja jestem pośrodku ... , a Ty , Droga Kc? :)

Panna miała dzisiaj długi dzień , bo przyjaciele potrzebowali pomocy , no to Panna udzieliła się , a teraz idzie w kimono ... gdybyś miała ochotę pogadać z Panną Droga Kc :) , to proszę jutro :)

Śpij dobrze , niech rycerz na białym koniu Ci się przyśni , albo żydobankster w czarnej karocy , albo wojownicy z " Czarnej Wołgi " :D

Droga Kc , wiesz przecież , że Cię kocham . Jezus mówił , żeby się uczyć miłości , no to się qurwa uczę ... po swojemu. Kto oprócz mnie jeszcze Ciebie kocha ... pochwal się ... złośnico :D

Śpij dobrze :)


Dopisane 04.06.2019r. o godz. 22:18:

Wciąż się uczę ... żeby w temacie było , kim jesteś ... dziewczyno ? :)

https://wolnelektury.pl/media/book/pdf/napoj-cienisty-dziewczyna.pdf

... bo ja , głupi samiec nie chcę Twojego ciała , nawet Twojej duszy nie chcę , ale masz dwie dychy na piwo ? :D

Ja wciąż wierę w nieistotny cel , nie ufam reptylianinowi Jahwe i łudzę się miłością ... no taki już jestem zimny drań :)

Śpij dobrze ... intencje pozostają :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza