Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Darmowe porady prawne

~PRAVMEDICA niezalogowany
6 czerwca 2015r. o 9:21
Informujemy, iż w każdy piątek w godz. 9.00 - 15.00
udzielamy bezpłatnych porad prawnych.
Rejestracja od pon.- czw.
pod nr tel. 506-990-906

PRAVMEDICA Kancelaria Prawna i Odszkodowawcza
ul. A.Mickiewicza 12b
Bolesławiec

Zapraszamy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PRAVMEDICA niezalogowany
6 czerwca 2015r. o 9:21
Informujemy, iż w każdy piątek w godz. 9.00 - 15.00
udzielamy bezpłatnych porad prawnych.
Rejestracja od pon.- czw.
pod nr tel. 506-990-906

PRAVMEDICA Kancelaria Prawna i Odszkodowawcza
ul. A.Mickiewicza 12b
Bolesławiec

Zapraszamy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2015r. o 12:11
Wrzuć na luz...jak widać nikogo to nie interesuje a Ty nadal krzyczysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adam1 niezalogowany
5 września 2016r. o 13:46
Witam , wynajmuje mieszkanie i spisalam umowe na rok czasu . Rok minol a moj najemca dalej mieszka i zaczol mi placic co drugi miesiac , ja ciagle pisze o wypowiedzienie mieszkania do niego listem poleconym , ale on sobie z tego nic nie robi . Na mojej posesji zaparkowal swoje auto , ktore zostalo scholowane z miejsca wypadku . Wielokrotnie prosilam tego pana , aby auto zostalo usuniete , bez reakcji . Teraz znow dostalam po uplywie swoch miesiecy oplate , z czego nie jestm zadowolona , bo nie wiem czy od jutra sytuacja sie nie zmieni i ten pan poprostu sie nie wyprowadzi bez slow . Nie wiem teraz jak postapic , aby tego pana usunac z mieszkania ? Niestety nie mam z tym panem zadnych kontaktow , bo nie reaguje ani na telefon ani na listy ,na nic , co robic ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2016r. o 13:52
~adam1 napisał(a): Witam , wynajmuje mieszkanie i spisalam umowe na rok czasu . Rok minol a moj najemca dalej mieszka i zaczol mi placic co drugi miesiac , ja ciagle pisze o wypowiedzienie mieszkania do niego listem poleconym , ale on sobie z tego nic nie robi . Na mojej posesji zaparkowal swoje auto , ktore zostalo scholowane z miejsca wypadku . Wielokrotnie prosilam tego pana , aby auto zostalo usuniete , bez reakcji . Teraz znow dostalam po uplywie swoch miesiecy oplate , z czego nie jestm zadowolona , bo nie wiem czy od jutra sytuacja sie nie zmieni i ten pan poprostu sie nie wyprowadzi bez slow . Nie wiem teraz jak postapic , aby tego pana usunac z mieszkania ? Niestety nie mam z tym panem zadnych kontaktow , bo nie reaguje ani na telefon ani na listy ,na nic , co robic ??


jeszcze troszkę,alokal bedzie jego (przez zasiedzenie)
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do wiadomosci niezalogowany
13 października 2016r. o 20:19
Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do wiadomosci niezalogowany
13 października 2016r. o 20:19
Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kuba niezalogowany
14 października 2016r. o 0:15
Może wyślij polecony za potwierdzeniem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.