Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Remont Łazienki.

~berm niezalogowany
9 grudnia 2016r. o 12:31
Ale przecież tego typu urządzenia nie są jakieś ekstremalnie drogie. Nie lepiej kupić. Pożyczysz na tydzień i zapłacisz za ich użytkowanie niewiele mniej niż za nową.
Zobacz na http://phuabc.com.pl/szlifierki-katowe szlifierki kątowe o mocy 1100W można mieć za około 300 - 350 zł

Albo zaglądnij sobie na allegro: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=szlifierka+katowa&bmatch=s0-hou-1-4-1026
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zadowolona klientka niezalogowany
9 grudnia 2016r. o 16:12
Witam, jeśli ktoś szuka dobrego fachowca do remontu łazienek, ale i nie tylko (wszelkie wykończenia), to z czysty sumieniem mogę polecić Pana Jacka (tel.+48 601 381 960). Robił mi wykończenie domu, teraz biura i jestem bardzo zadowolona. Dodam, że gdyby nie jego reakcja, to przez innych "fachowców" od drzwi i okien, byłabym w plecy i finansowo i czasowo. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15429
#piotrek2 nieaktywny
10 grudnia 2016r. o 13:47
[img=1481374031_currb4j.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jerzy niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 6:12
Witam, proszę o podpowiedź czy i gdzie w Bolesławcu jest wybór kolekcji płytek podłogowych w dużym formacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jerzy niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 5:48
~~Jerzy napisał(a): Witam, proszę o podpowiedź czy i gdzie w Bolesławcu jest wybór kolekcji płytek podłogowych w dużym formacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 10:23
termix ale ceny też w dużym formacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 lutego 2017r. o 14:14
przy remoncie łazienki trzeba uważać zeby nie zalać sąsiada

taki sąsiad może być raptus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 6:50
~~ napisał(a): przy remoncie łazienki trzeba uważać zeby nie zalać sąsiada

taki sąsiad może być raptus


Uf, dzięki za podpowiedź :) Naprawdę dużo dla mnie znaczy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.