Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca (związki) w BDN Wykroty

~kolarz niezalogowany
19 listopada 2011r. o 9:45
zawsze znajdzie się jakiś dupek[img=1321692306_eeoyrd0.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowany niezalogowany
22 listopada 2011r. o 19:12
Ankieta - www.1yx.eu - to link do ankiety dotyczącej związków zawodowych, zachęcam do udziału. Jestem ciekaw ilu tak naprawdę jest za, a ilu przeciw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Predator niezalogowany
22 listopada 2011r. o 21:46
Zachęcam do ankiety :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2011r. o 12:48
przemat14 napisał(a): z bardziej patologicznym zakładem niż bdn jeszcze nie miałem do czynienia...a ten babsztyl co tam łazi i zastrasza ludzi to życzę jej żeby trafiła na kogoś takiego jak ona lub nawet gorszego w co wątpię bo trudno o większe kure$tVo... Ci ludzie co tam pracują...dobrze im tak! sami do siebie nie mają za grosz szacunku, więc dajcie się wykorzystywać dalej i płaczcie jak to wam źle :] traktują Was jak śmieci bo albo nimi jesteście albo (co mam nadzieję jest bardziej prawdopodobne) tak im pozwoliliście. wrogowi bym nie życzył pracy tam... ja po kilku godzinach zrezygnowałem, honor mam jak i każdy z Was, więc nie zeszm@c@jcie się tam na wasze własne życzenie...



ALLELUJA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2011r. o 12:23
A czy jakaś kasa dodatkowa bedzie na święta???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7001
#marcin0208 nieaktywny
27 listopada 2011r. o 19:36
Tak ponoć ma być 200 % 13-stki, bony na święta i nagrody roczne 300%, i dla najbardziej dziobających nagrody ( 4 czekolady orzechowe i jedna kokosowa ) i podwyżki 1000 zł brutto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2011r. o 19:56
marcin0208 napisał(a): Tak ponoć ma być 200 % 13-stki, bony na święta i nagrody roczne 300%, i dla najbardziej dziobających nagrody ( 4 czekolady orzechowe i jedna kokosowa ) i podwyżki 1000 zł brutto


To sie cieszysz Marcinie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2011r. o 21:10
intro walczy a co nato rotacja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza