Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~~Jola niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 11:53
~~ja napisał(a): Albo mnie przeprosisz za powyższy tekst albo spotkamy sie w sadzie! Masz na to dobę!
A jak ty obrażasz to jest w porządku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mama niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 12:56
~mama napisał(a):
~nowa21 napisał(a):
~mama napisał(a):
~nowa21 napisał(a): w Biomedzie przyjmuje dr Smoczyński czy któraś z pań chodzi do niego i co może o nim powiedzieć chodzi mi o prowadzenie ciąży i w jakie dni przyjmuje

Witam! Chodziłam do Pana doktora swego czasu i mogę powiedzieć ,że jest bardzo dobrym ginekologiem.Miałam torbiele ,wcześniej chodziłam do innej Pani doktor ale stwierdziłam ,że muszę zmienić lekarza ponieważ nic nie robiła z "tymi"torbielami.Poczytałam w necie o innych ginekologach bo nie wiedziałam do jakiego się wybrać i z przeczytanych opinii wybrałam właśnie dr Smoczyńskiego i nie żałuję! Ale niestety kiedy zaszłam w ciążę i chciałam nadal chodzić do dr to okazało się ,że dr nie prowadzi ciąż,byłam tylko na pierwszej wizycie.Potem znowu musiałam zdecydować do jakiego ginekologa się wybrać,dobrego,który
poprowadzi moja ciążę.I znowu ,czytając opinie zdecydowałam się na dr
J.Downar-Zapolskiego.Teraz kończy mi się 7miesiąc ciąży i polecam z czystym sumieniem dr Downara.Jest bardzo dobrym ginekologiem,poświęca dużo czasu pacjentce,pracuje na nowoczesnym
sprzęcie,miły ,sympatyczny,naprawdę godny polecenia ;) Pozdrawiam
!!
a jaki jest u niego cennik wizyt bo natrafiłam na dwie strony w
necie ale koszty są różne

Odkąd chodzę do dr za każdą wizytę płacę 150zł. Miałam robione usg genetyczne,pobierany wymaz do badania,usg na każdej wizycie.Po prostu każda wizyta 150 zł. ;)




A przy okazji chce zapytać bo tez jestem w ciąży i chodzę do tego lekarza...gdzie będziesz rodzić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewcia82 niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 13:31
mam pytanko czy w bolesławieckim szpitalu można rodzić razem z mężem i czy jest to bezpłatne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 13:36
Jolu- a w którym miejscu mojej wypowiedzi kogoś obraziłam?? Ja nikogo nie wyzywam od "zapijaczonych slamsow" ani nie każe wypi*****. To jest różnica a skoro klucznik nie wie co to kultura wypowiedzi to ktoś inny go może nauczy bo to że wypowiada się na forum nie znaczy ze jest anonimowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mama niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 13:37
Można ja tak rodzilam jest tez dostępny gaz żeby zmniejszyc bole polecam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jola niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 14:34
~~ja napisał(a): Jolu- a w którym miejscu mojej wypowiedzi kogoś obraziłam?? Ja nikogo nie wyzywam od "zapijaczonych slamsow" ani nie każe wypi*****. To jest różnica a skoro klucznik nie wie co to kultura wypowiedzi to ktoś inny go może nauczy bo to że wypowiada się na forum nie znaczy ze jest anonimowy.
Wiele razy obrażałaś klucznika i drwiłaś z jego wypowiedzi,więc nie dziwię się jego reakcji.A poza tym każdy wypowiada się jak potrafi najlepiej,więc wątpię o jakiejkolwiek karze tym bardziej że tj forum czyli wypowiedzi,a wypowiedzi są różne.Tyle w temacie.A jak szukasz kultury to zacznij od siebie.Wyśmiewasz posty to w porządku,a jak ciebie wyśmiewają do sądem straszysz czy tj w porządku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 14:58
Jolu- nie będę z Tobą dyskutować i się tłumaczyć z czegokolwiek.
A na przeprosiny od klucznika czekam do jutra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
3 lutego 2017r. o 10:24
Bylam u dr Pawlik na nfz. Zalozyla mi karte ciazy ale badania musze robic prywatnie bo ponoc limity. Bardzo mnie to zaskoczylo bo po to ide do lekarza na nfz zeby nie placic. Zasieglam opinii innego lekarza i okazalo sie ze jesli wizyta jest na nfz to naleza sie wszystkie swiadczenia bezplatnie. Moglam poprosic o odmowe skierowania na pismie-wtedy szybko dostalabym skierowanie jak stwierdzil inny lekarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima