Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czynsz w Trzebieniu.

~aaa niezalogowany
26 listopada 2015r. o 18:53
?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowana niezalogowany
24 września 2016r. o 19:50
Witam :) Czy mogłabym uzyskać aktualne informacje na temat mieszkań w Trzebieniu przy ul.Leśnej? Interesuje mnie przede wszystkim to czy w zimie jest normalna w miarę ciepła temperatura w mieszkaniach, od czego jest tam uzależniony tak wysoki czynsz i czy w ogóle warto kupić tam mieszkanie z myślą, ze jest to inwestycja na życie. Dojazdy absolutnie nie są dla mnie żadnym problemem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Q niezalogowany
9 maja 2017r. o 12:17
Zimno na Swierkowej brrrr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dolce niezalogowany
9 maja 2017r. o 13:31
Nie polecam , mieszkanie kusi niską ceną,ale będzie to wydadtek większy niż sie wydaję właśnie w czynszu...tam sobie tyle śpiewają za czynsz jakby to było centrum Wrocławia.Szczerze polacam mieszkanie w mieście np Bolesławiec niski czynsz nie ma dziwnych nieuzasadnionych podwyżek czynszu a przedewszystkim w zimie sie nie oszczędza na ogrzewaniu z sieci ciepło a nawet gorąco a tam nie jest ciepło nawet jak Pani zaoszczedzi to bedzie wiecej do zapłaty i sa podzielniki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec niezalogowany
9 maja 2017r. o 14:17
Czynsz wcale nie jest taki wysoki a okolica to czysta ekologia.
Dookoła lasy ,żwirownie ,rzeka.

W miejscowości znajduje się przychodnia, apteka, market, bank, bankomat.

Jest gdzie wyjść na spacer czy wyprowadzić psa,doskonałe tereny dla wędkarzy, grzybiarzy, zbieraczy jagód i rowerzystów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 maja 2017r. o 14:49
Mieszkałem tam, byłem bardzo zadowolony..... gdy sprzedałem mieszkanie :D

Dojazdy do B-c kosztują, czynsz tragedia, jedyny plus to blisko na grzyby :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cichy niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 0:36
Witam.
Czy zmieniło się coś na lepsze z ogrzewaniem mieszkań w Trzebieniu?
Jaką temperaturę macie Państwo w pokojach?
Zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania, ale nie chciałbym potracić plomb trzaskając zębami z zimna.
Czy coś się zmieniło?
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2730
#JOKER nieaktywny
14 grudnia 2017r. o 12:54
Powiem tak. Ludzie słyszą czynsz i nie myślą co w tym czynszu jest wliczone. "Czynsze" w Trzebieniu obejmują eksploatacje utrzymanie spółdzielni prognoze za ogrzewanie, prognoze za wode, fundusz remontowy, wywóz śmieci i jeżeli takowy jest to np kredyt za termomodernizacje czy co tam innego. Jak słysze znajomych, że oni mają w Bolesławcu czynsz 150zł a w Trzebieniu 500 to mi się śmiać chce co za ciemnoty. "czynsz" owszem ale do niego trzeba doliczyć wiele więcej bo ogrzewanie zazwyczaj gazowe lub z kotłowni jak samemu trzeba palić to wogóle powodzenia, fundusz remontowy nawet w domach 4 rodzinnych musi być woda śmieci itd. Ludzie zacznijcie myśleć. Co do Trzebienia to piękna malownicza rozwijająca się miejscowość. Praktycznie niezależna bo są tu sklepy dino eko top market pizzeria grill bar orlen osrodek zdrowia szkoła przedszkole orlik boiska dookoła lasy stawy ogródki działkowe. Jak ktoś poszukuje mieszkania w spokojnej okolicy z daleka od KORKÓW HAŁASU I TŁUMU to polecam. Co do "ciepło w domu" to polecam Leśną bo na świerkowej to różnie bywa:) A ceny kuszą bo to 13km od miasta, wiadomo, że w mieście drożyzna (aż do przesady) ale to już każdy sobie wybiera gdzie chce mieszkać.

Why so serious??!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.