Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czynsz w Trzebieniu.

~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 13:56
:) A ceny kuszą bo to 13km od miasta, wiadomo, że w mieście drożyzna (aż do przesady) ale to już każdy sobie wybiera gdzie chce mieszkać.

Jak kuszące są te ceny ? Wasze Dino Eco, Srutu-tutu ,,stacja paliw przebijają ceny w naszych marketach ? Poważnie ?
Oczywiście są o połowę wyższe.
W mieszkaniu chodzicie w kufajce czy zakładacie także walonki ?
A prezesi spółdzielni i rada nadzorcza dalej po dychu na rękę ?
Aha,i kiedy wam to się znudzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 14:38
W mieszkaniach na Lesnej jest bardzo ciepło ,

a czynsz, trzypokojowe ,60 m-450 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~on niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 15:00
~~ napisał(a): :) A ceny kuszą bo to 13km od miasta, wiadomo, że w mieście drożyzna (aż do przesady) ale to już każdy sobie wybiera gdzie chce mieszkać.

Jak kuszące są te ceny ? Wasze Dino Eco, Srutu-tutu ,,stacja paliw przebijają ceny w naszych marketach ? Poważnie ?
Oczywiście są o połowę wyższe.
W mieszkaniu chodzicie w kufajce czy zakładacie także walonki ?
A prezesi spółdzielni i rada nadzorcza dalej po dychu na rękę ?
Aha,i kiedy wam to się znudzi ?


Polecam odwiedzić najpierw te sklepy i dopiero porównywać ceny.
Nie wiem ile bierze prezes spółdzielni bo nie jestem jej członkiem ale podejrzewam, że nie więcej niż np Bolesławianki. Poza tym to ile zarabia zarząd to sprawa mieszkańców, rady nadzorczej itd. Nie wiem dlaczego ludzie tryskają taką nienawiścią. Ogólnie spółdzielnie to komunistyczny twór ale tamtejsza nie różni się od innych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 15:15
"W mieszkaniach na Lesnej jest bardzo ciepło ,

a czynsz, trzypokojowe ,60 m-450 zł."
To tak jak w Bolesławcu. W tym mam zaliczkę za wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy i wywóz śmieci za trzy osoby. Więc wybór gdzie lepiej mieszkać jest raczej oczywisty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 15:21
Nie przesadzajcie, na świerkowej kiedyś było zimno, teraz jest lepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiały Przebiśnieg niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 19:59
Na Świerkowej jest lepiej????????Chyba lepiej nie mówić. I komuś w główce się przewraca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowa Truskawka niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 20:06
nie narzekajcie.w zebrzydowej czynsz 600zl i samemu trzeba palic:((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowa Truskawka niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 20:06
nie narzekajcie.w zebrzydowej czynsz 600zl i samemu trzeba palic:((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.