Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zgubiono-znaleziono psa (kota).

8195
#ana.u nieaktywny
23 stycznia 2012r. o 15:13
http://www.paluch.org.pl/index.php?do=animals&what=1&idae=34
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Właściciel niezalogowany
23 stycznia 2012r. o 15:20
AD. Westa, okazało się, że może wcale nie był w Bożejowicach, także jakbyście go widzieli gdzies indziej, to bardzo proszę , dzwońcie, piszczcie - cokolwiek.
Widziano go w sobote k. carrefoura ok. 16. Później na ul. Kubika i KArola Miarki.
Błagam rozglądajcie się i dawajcie znać.
Obiecuję nagrodę za pomoc !![img=1327328402_n476rta.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8195
#ana.u nieaktywny
23 stycznia 2012r. o 15:46
niedługo wyjdę na spacer z husky ,będę się rozglądać ,wezmę smycz ...


Dopisane 23.01.2012r. o godz. 15:46:

porozklejajcie jakieś PAPIEROWE ,OGLOSZENIA . PO PRZYSTANKACH ,sklepach ,wszędzie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Właściciel niezalogowany
23 stycznia 2012r. o 17:29
Naklejamy, szukamy.. dajemy z siebie wszystko. Reagujemy na kazdy sygnał.
Choć dzisiaj cisza:(
Czy nikt go nie widział?
Martwimy się , pada śnieg, zimno.. serce sie kraje.
[img=1327336190_bwkt91v.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
23 stycznia 2012r. o 18:10
w zeszłym tygodniu przechodziliśmy to samo, zerwał nam się piesek ze smyczy za kotkiem. Szukaliśmy całą noc, całą rodziną po całej zimnej nocy straciliśmy nadzieję ponieważ nasz piesek śpi tylko pod kołderką :) Ale okazało się że został potrącony i w szoku udał się na naszą działkę altankę, w drugą stronę od domu. Nawet nie pomyśleliśmy o tym miejscu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8195
#ana.u nieaktywny
23 stycznia 2012r. o 20:09
Niestety nie spotkałam Waszego pieska ,,nawet inne dziś jakoś nie biegały ..
Przeszłam Armii Ludowej , Opitza , koło szkoły nr.3 , Rynek , Komuny Paryskiej , Westerplatte ..-.
acha ,jeszcze Śluzowej kawałek ....
WOłalam go po imieni u . Jakiś psiak mignąłł mi na Śluzowej ,ale z daleka i uciekł....
Oby się znalazł...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samosia niezalogowany
23 stycznia 2012r. o 21:06
A miałam nadzieję, że to nie West...

Tydzień temu widziałam go też pod Biedronką na Dolnych Młynach - może jakaś sunia ma cieczkę i zawieruszył się tam. Mam nadzieję, że wróci!

Życzę szybkiego odnalezienia piesków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Właściciel niezalogowany
24 stycznia 2012r. o 7:58
Dziękuję za wsparcie.
Trzymajcie kciuki, rozglądajcie się.. my szukamy dalej, nie tracimy nadziei.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.