Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kupczak nowym dyrektorem MOPS
3145
#hemi nieaktywny
28 lutego 2012r. o 21:40
jakie to piekne i sensowne: jesli ja jako sprzedawca bym poszedł do nowego pracodawcy i by on wiedział,że z poprzedniej wyleciałem bo kradłem-to jestem spalony!!
Jeśli byłbym kierowcą,a by się okazało,że ledwo odzyskałem prawko,a wcześniejsze straciłem za jazdę na bani-u nowego pracodawcy tez pewnie byłbym spalony... :>

Tutaj wiadomo,że osoba dokonuje złych wyborów i naraż na wielomilionowe straty i odszkodowania i...pan sie nadaje na objęcie odpowiedzialnej ,kierowniczej funkcji:)
Jakiez to piekne,i logiczne :| :|

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7715
#aisha nieaktywny
28 lutego 2012r. o 22:13
prawda!!! to jest nasza polska żeczywistość. eh pogratulować doskonałego wyboru :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2012r. o 22:15
Az do dzisiaj temu Panu wlasciwe organa nie postawily absolutnie zadnego zarzutu w sprawach o ktorych piszesz. Znowu na zasadzie slyszalem, pisano, mowiono, szeptano....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2012r. o 22:17
~ napisał(a): Az do dzisiaj temu Panu wlasciwe organa nie postawily absolutnie zadnego zarzutu w sprawach o ktorych piszesz. Znowu na zasadzie slyszalem, pisano, mowiono, szeptano....


to oczywiscie go hemi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2012r. o 22:32
~ napisał(a): Az do dzisiaj temu Panu wlasciwe organa nie postawily absolutnie zadnego zarzutu w sprawach o ktorych piszesz. Znowu na zasadzie slyszalem, pisano, mowiono, szeptano....


Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Jeleniej Górze orzekło, że gmina wydała nieważne pozwolenie na budowę, podpisał Kupczak. (było sprzeczne z planem zagospodarowania przestrzennego).

Trochę pobredziłeś z tym szeptaniem!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 lutego 2012r. o 22:39
Widzę,że mam grono fanów;) dziekuje.
A skoro sie juz czepiacie to co powiecie na temat postepowania tego pana w tej gminie ,którą poprzez swe decyzje może doprowadzić do bankructwa ,a na pewno firmę "załatwił".Tutaj nie na zasadzie,słyszałem itp co mi zarzucacie tylko na podstawie tego co jest podane w niejednym linku!!
I co tyldy? odpowiecie cos na to?? :>


Dopisane 28.02.2012r. o godz. 22:39:

a każda tylda opiera się na tym GDZIE BYŁA I W CZYM BRAŁA UDZIAŁ,czy tez komentuje,wypowiada sie w rozmowach na temat tego co widziała w tv czy słyszała w radiu??
Bo jeśli iśc waszym ograniczonym tokiem myslenia-to nikt nie ma prawa sie wypowiedzieć ,na temat o którym była mow a tv czy w radiu czy też w prasie,bo było by to tylko MÓWIA,CZYTAŁEM,SŁYSZAŁEM...Pytania drogie tyldunie :] :] ??

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
5 marca 2012r. o 10:34
Zauważcie - 2 XII 2011 r. ogłoszono konkurs na dyrektora mops. 18 I br. podano, że nikogo nie wybrano na tak odpowiedzialne stanowisko - żaden kandydat się nie nadawał ..hm.. i 18 I oglaszają powtórnie konkurs, gdzie 20 II oglaszaja iż p. Kupczyk spełnia wymogi. Zastanawiajace jest to, że w uzasadnieniu wyboru tj. 20 II napisane jest, że Kupczyk jest kierownikiem ops w Leśnej do nadal, czyli na dzień 20 II tam pracował.
To jak jest możliwe że ok. 20 I br. burmistrz Leśnej ogłosił konkurs na kierownika ops?? Przecież u niego pracowal kupczak! ha, ha,Wiec Kupczak wiedział że ma pewne gdzie indziej! i, co Wy na to? Należy nadac bieg sprawie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2012r. o 16:01
No to ruszaj do dziela. Odpowiednie organa czekaja na Twoje zgloszenie.

Zmoderowano 05.03.2012 godz.19:45 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza