Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

opony używane

~~ niezalogowany
1 września 2017r. o 12:50
Ja sprzedaje kilka tysięcy opon rocznie ,na giełdzie i w warsztacie z tego nowych kilka procent ,kupuję całe koła z niemieckich serwisów ,z tym że nie płacę po 1 euro za koło tylko 20 są to koła dwu trzy letnie ,i wiecie ile mam reklamacji zero.Na giełdzie dużo kupują Czesi ale opona musi mieć minimum 6mm bo u nich 4 milimetry jest minimum żeby zarejestrować samochód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
1 września 2017r. o 12:59
~~ napisał(a): Ja sprzedaje kilka tysięcy opon rocznie ,na giełdzie i w warsztacie z tego nowych kilka procent ,kupuję całe koła z niemieckich serwisów ,z tym że nie płacę po 1 euro za koło tylko 20 są to koła dwu trzy letnie ,i wiecie ile mam reklamacji zero.Na giełdzie dużo kupują Czesi ale opona musi mieć minimum 6mm bo u nich 4 milimetry jest minimum żeby zarejestrować samochód.
no gratuluje ,ja kupuję tylko nowe sprawdzonych producentów nie koniecznie tych u szczytu,niby sprzedaży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 września 2017r. o 13:08
~~klucznick napisał(a):
~~ napisał(a): Ja sprzedaje kilka tysięcy opon rocznie ,na giełdzie i w warsztacie z tego nowych kilka procent ,kupuję całe koła z niemieckich serwisów ,z tym że nie płacę po 1 euro za koło tylko 20 są to koła dwu trzy letnie ,i wiecie ile mam reklamacji zero.Na giełdzie dużo kupują Czesi ale opona musi mieć minimum 6mm bo u nich 4 milimetry jest minimum żeby zarejestrować samochód.
no gratuluje ,ja kupuję tylko nowe sprawdzonych producentów nie koniecznie tych u szczytu,niby sprzedaży.

Przecież nikt ci nie mówi ,że masz kupować używane.Zarabiasz dobrze to cię stać .Powiem ci tylko ,że zajmowałem się sprzedażą opon do Tirów ale szybko dałem sobie z tym spokój bo za oponę prowadzącą która kosztuje 2500zł prywaciarze proponowali 1500 i jeszcze fakturę VAT.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 września 2017r. o 16:48
To co w bolesławcu nigdzie nie sprzedają już używanych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 września 2017r. o 18:03
prawie w każdym zakładzie wulkanizacyjnym dostaniesz ,rusz cztery litery ,albo koła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
1 września 2017r. o 19:07
Wulkanizatorów pogieło z cenami, za fajną uzywaną oponę krzyczą minimum 120zl a zdarza sie i po 150zl
Nówka kosztuje 220zl
Większość używanych opon pochodzi z wypadków!! Bo samochód do krojenia a opone do żyda. Opony te czesto są albo poząbkowane albo mają bicie i ciezko je wyważyć albo inne dolegliwości, pracowałem u wulkanizatora, wiem co mowie..
Lepiej kupic nowe i mniec spokoj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mike niezalogowany
1 września 2017r. o 19:11
~~Tomek napisał(a): Wulkanizatorów pogieło z cenami, za fajną uzywaną oponę krzyczą minimum 120zl a zdarza sie i po 150zl
Nówka kosztuje 220zl
Większość używanych opon pochodzi z wypadków!! Bo samochód do krojenia a opone do żyda. Opony te czesto są albo poząbkowane albo mają bicie i ciezko je wyważyć albo inne dolegliwości, pracowałem u wulkanizatora, wiem co mowie..
Lepiej kupic nowe i mniec spokoj...


Też szukałem opon na początku roku i sobie właśnie krzyczeli ok. 120zł za jakieś wiekowe śmieci...

U Niemców jak się dobrze poszuka, to można za ok. 100E kupić aluski z całkiem dobrymi oponami i to nawet tutaj blisko granicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 września 2017r. o 19:28
~~mike napisał(a):
~~Tomek napisał(a): Wulkanizatorów pogieło z cenami, za fajną uzywaną oponę krzyczą minimum 120zl a zdarza sie i po 150zl
Nówka kosztuje 220zl
Większość używanych opon pochodzi z wypadków!! Bo samochód do krojenia a opone do żyda. Opony te czesto są albo poząbkowane albo mają bicie i ciezko je wyważyć albo inne dolegliwości, pracowałem u wulkanizatora, wiem co mowie..
Lepiej kupic nowe i mniec spokoj...


Też szukałem opon na początku roku i sobie właśnie krzyczeli ok. 120zł za jakieś wiekowe śmieci...

U Niemców jak się dobrze poszuka, to można za ok. 100E kupić aluski z całkiem dobrymi oponami i to nawet tutaj blisko granicy.

Chyba 13 do Forda lub golfa II. Felga 19 cali alu może ważyć 17 kilo X5,5 zł =93,50 za sztukę na złomie .Felga 15 cali średnio waży 12 kilo,czyli 4 felgi alu =264 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.