Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ubrania dla puszystych w Bolesławcu.

~fanka :) niezalogowany
18 maja 2012r. o 13:30
~Czarna Mamba napisał(a): Matko bosko :| :| :| te sukienki są straszne ;/ jak bezkształtne worki ;/ i co z tego, że może materiał fajny i kolor fajny skoro fason wygląda jak worek ziemniaków ;/;/;/ i to jest to, o czym tu już pisała bodajże De_Tourvel wcześniej - że wszystkie ubrania dla puszystych są jak bezkształtne worki, które zamiast trochę wysmuklać sylwetkę jeszcze dodatkowo ją poszerzają ;/

Wikunia, bez obrazy, ale to fatalny fason dla kogoś o dużych gabarytach ;/

Ja jestem szczupła i bardzo mi się podobają te sukienki, nie lubię być 'wciśnięta w ubranie' :)
Gdy fason jest luźniejszy, wystarczy spiąć go cienkim paskiem w talii, wyszczupli.
Prościej pokombinować ze strojem, niż obrażać kogoś, kto się stara przedstawić własne projekty. Więcej empatii ludzie i zwykłej życzliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nigdy więcej niezalogowany
18 maja 2012r. o 23:43
Nie polecam,Co do fasonu to nie mogę się czepiać,sama sobie wybrałam,ale wykonanie a zwłaszcza wykończenie kiepskie i to za niemałe pieniądze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
19 maja 2012r. o 13:39
~nigdy więcej napisał(a): Nie polecam,Co do fasonu to nie mogę się czepiać,sama sobie wybrałam,ale wykonanie a zwłaszcza wykończenie kiepskie i to za niemałe pieniądze


jakoś nie kojarzę niezadowolonej klientki, jest coś takiego jak reklamacja jak coś nie pasuje ale osobiście uważam że wykonanie i wykończenie jest dużo lepsze niż w sklepie

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nigdy więcej niezalogowany
19 maja 2012r. o 20:59
Skoro podjęła Pani polemikę to:
1.Gratuluję samooceny(to nie jest złośliwe)ja jednak pozostanę przy swojej ocenie.
2.Reklamacja miałaby sens gdyby mówiąc kolokwialnie coś by Pani schrzaniła w fasonie,dopasowaniu itp,ale wykończenie materiału ,dopracowanie raczej nie da się naprawić.
3.Usługa była prawie dobrze wykonana,ale jak wiadomo prawie czyni różnicę.
Mimo wszystko życzę Pani powodzenia w prowadzonym biznesie,mając nadzieję,że szyjąc dla mnie miała Pani gorszy dzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2012r. o 22:13
WiosennaStokrotka napisał(a): Powiem tak.... kiiieeeeepska sprawa.... ciężko jak cholera....mi pozostaje własna twórczość, ale jakże barwna :) Powodzenia grubaski i pulchniatki :) To my tu rządzimy i wiedziemy prym :) Pomimo tego co mówią o nas...nas jest więcej niż chudzinek.... wiem wiem..niezdrowo....nieładnie... nieestetycznie.... ale to My się uśmiechamy częściej niż te również kochane"chudzielce" głowa do góry !! Wyobraźni odrobina i tworzymy swoje kreacje, na swoje potrzeby i dla własnej wygody :)

Gdzie rządzicie? i czym ? rozumiem otyłość kiedy osoba jest chora ,bierze leki które się do tej otyłości przyczyniają ,ale nie rozumiem otyłości z lenistwa .Przecież widzisz że ważysz prawię 100 kg i dalej jedna z drugą pakują w siebie tony słodyczy leżąc na kanapie i oglądając serial .Dupska do góry ,wziąsć się w garść i schudnąć a nie biadolić że ciuchy trudno kupić .Nie dziwię się wielkoluda trudno ubrać seksownie .A i guzik prawda że jesteście bardziej szczęśliwe od tych szczupłych ,chyba wtedy jak jecie .potępiam młode zdrowe ale zapuszczone tłuszczem kobiety same sprowadzają na siebie liczne choroby i dolegliwości a pani stokrotka cieszy się że wiedzie prym w tej grupie :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
20 maja 2012r. o 9:22
~nigdy więcej napisał(a): Skoro podjęła Pani polemikę to:
1.Gratuluję samooceny(to nie jest złośliwe)ja jednak pozostanę przy swojej ocenie.
2.Reklamacja miałaby sens gdyby mówiąc kolokwialnie coś by Pani schrzaniła w fasonie,dopasowaniu itp,ale wykończenie materiału ,dopracowanie raczej nie da się naprawić.
3.Usługa była prawie dobrze wykonana,ale jak wiadomo prawie czyni różnicę.
Mimo wszystko życzę Pani powodzenia w prowadzonym biznesie,mając nadzieję,że szyjąc dla mnie miała Pani gorszy dzień.


nie ma rzeczy nie możliwych i wszystko da się naprawić, poprawić zapraszam z rzeczą którą Pani uszyłam i chętnie sama zobaczę co jest nie tak wykończone,

jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, sugestie chętnie przyjmuję je na bieżąco, to pozwala mi zrozumieć do czego mam następnym razem włożyć więcej serca i tylko dzięki temu jestem w stanie zrozumieć zapotrzebowanie klienta.

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2860
#iwoneczka322 nieaktywny
20 maja 2012r. o 22:46
to prawda kobietka sama lekko okrągła za to czuje blusa:)
~jacek napisał(a): Choć nie jestem Kobietą, ale wiem dokładnie. Żona, młoda jeszcze osoba, ale dosyć okrągła, ubiera się na Bazarku na Wesołej, jest tam taki pawilonik, w jednym ze środkowych żędów, sprzedaje, i jest właścicielką młoda Kobieta, gdzie fachowo potrafi doradzić i modnie ubrać pulchną Babke.
:*


Dopisane 20.05.2012r. o godz. 22:46:

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WiosennaStokrotka niezalogowany
21 maja 2012r. o 8:18
~ napisał(a):
WiosennaStokrotka napisał(a): Powiem tak.... kiiieeeeepska sprawa.... ciężko jak cholera....mi pozostaje własna twórczość, ale jakże barwna :) Powodzenia grubaski i pulchniatki :) To my tu rządzimy i wiedziemy prym :) Pomimo tego co mówią o nas...nas jest więcej niż chudzinek.... wiem wiem..niezdrowo....nieładnie... nieestetycznie.... ale to My się uśmiechamy częściej niż te również kochane"chudzielce" głowa do góry !! Wyobraźni odrobina i tworzymy swoje kreacje, na swoje potrzeby i dla własnej wygody :)

Gdzie rządzicie? i czym ? rozumiem otyłość kiedy osoba jest chora ,bierze leki które się do tej otyłości przyczyniają ,ale nie rozumiem otyłości z lenistwa .Przecież widzisz że ważysz prawię 100 kg i dalej jedna z drugą pakują w siebie tony słodyczy leżąc na kanapie i oglądając serial .Dupska do góry ,wziąsć się w garść i schudnąć a nie biadolić że ciuchy trudno kupić .Nie dziwię się wielkoluda trudno ubrać seksownie .A i guzik prawda że jesteście bardziej szczęśliwe od tych szczupłych ,chyba wtedy jak jecie .potępiam młode zdrowe ale zapuszczone tłuszczem kobiety same sprowadzają na siebie liczne choroby i dolegliwości a pani stokrotka cieszy się że wiedzie prym w tej grupie :/



Ech... nie zostałam zrozumiana...to, że wiedziemy prym...chodziło o to, że jest nas...tzn tych pulchnych więcej...i ... i chyba....chyba polecam wszystkie moje posty... bo sama mówię o tym, że nie wszyscy są grubi, bo chorzy i sama mówię o tym, iż jestem gruba,bo nie tak się odżywiam... ech....by się wypowiadać na mój temat w tym temacie....należy przeczytać wszystkie posty i tyle :) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego