Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ubrania dla puszystych w Bolesławcu.

~~52 niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 10:04
Polecam TESCO jest tam duzy wybor ciuchow w rozmiaze do 56
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~52 niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 10:09
Polecam TESCO jest tam duzy wybor ciuchow w rozmiaze do 56
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 21:48
Sklep Modne duże rozmiary jest nie tylko moim ulubionym ale także innych dziewczyn :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sira niezalogowany
29 września 2016r. o 10:59
Ja to mam taki problem,ze im wiecej ma ciuchów w szafie tym trudnie jest mi się ubrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stillea niezalogowany
29 września 2016r. o 11:01
~Sira napisał(a): Ja to mam taki problem,ze im wiecej ma ciuchów w szafie tym trudnie jest mi się ubrać.


Odwieczny dylemat kobiety ;) Sama od jakiegoś czasu stawiam na minimalizm w szafie.To znaczy kupuję to co jest mi naprawdę potrzebne i staram sie nie wydawać kasy na głupoty, których nie potrzebuję. Ciuchów mam miej, ale paradoksalnie zmniejszyly się również moje problemy z brakiem pomysłów na codzienne ubranie się. Na tej stronie jest dobry wpis o tym jak kupować ubrania rozważnie:
http://www.matkamezatka.pl/2016/09/w-co-nam-sie-ubrac-wieczny-dylemat.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~p niezalogowany
29 września 2016r. o 13:02
A ja radzę schudnąć. Problem z ciuchami rozwiązany no i ze zdrowiem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2016r. o 17:32
~ napisał(a): W b-cu to nawet spodni męskich rozmiar 40 nie kupisz ,szukałem i masakra ciuchy na dzieci produkują


Produkują ciuchy dla dzieci, bo funkcjonuje program" 500+". ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
29 września 2016r. o 17:45
A TATUŚ W CO SIĘ MA UBRAĆ W KOŃCU JEST WSPÓŁUDZIAŁOWCEM DO TEGO 500+ TRZEBA PRZECIEŻ DWOJGA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.