Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nasz Bolesławiec
~rdzenna Polka niezalogowany
2 lutego 2012r. o 12:42
To miasto może i ładne, ale piękne...? Ładnie to, preferować jako piękne coś. co ma klimat ewidentnie bałkański?. Jestem z Krakowa, mieszkam w Bolesławcu sporo lat, ale nie mogę czuć się tu dobrze. Chętnie "wrócilabym do domu", ale...to nie jest już takie proste. Z pewnością zrobię to w przyszłości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
2 lutego 2012r. o 13:40
Moze wspomniec o ludziach ktorzy sa z Boleslawca a znani sa w kaju i za granica np. tenisista Kubot.Zmarl w Boleslawcu czczony po dzis dzien na wschodie Kutuzow.A jeszcze nasz slynny wiadukt.Moze jeszcze ktos lub cos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bol niezalogowany
2 lutego 2012r. o 16:14
Rysiek Tomczyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pukubc niezalogowany
11 kwietnia 2012r. o 12:58
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joko niezalogowany
21 maja 2012r. o 22:20
~xxx napisał(a): Moze wspomniec o ludziach ktorzy sa z Boleslawca a znani sa w kaju i za granica np. tenisista Kubot.Zmarl w Boleslawcu czczony po dzis dzien na wschodie Kutuzow.A jeszcze nasz slynny wiadukt.Moze jeszcze ktos lub cos.


Czy ciebie już całkiem pogięło czy po prostu jesteś aż tak niedouczony?
Kutuzow był zapiekłym "polakożercą". Nienawidził naszego narodu jak diabła. Na szczęście wykitował w naszym mieście ale to nie powód by go promować. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2012r. o 22:58
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9453
#amigo47 nieaktywny
3 sierpnia 2012r. o 22:55
Dlaczego Jako osobny użytkownik,innego komputera,ale na tej samej lini internetowej,nie mam prawa głosować w swoim imnieniu??????????????
Nie jestem z nikim w zmowie,tylko mamy wspólny internet,a nie kompuyer czy e-maile.?????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9515
#korsar nieaktywny
16 sierpnia 2012r. o 11:20
Szkoda,że w Bolesławcu jest nudno,nie można spokojnie siedziec na ławce w rynku,bo ciągle chcą parę groszy na :chleb w butelce:
Nie ma też stałego teatru,który był w latach 60-tych. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza