Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nasz Bolesławiec
~Pro futuro niezalogowany
16 sierpnia 2012r. o 19:31
korsar napisał(a): Szkoda,że w Bolesławcu jest nudno,nie można spokojnie siedziec na ławce w rynku,bo ciągle chcą parę groszy na :chleb w butelce:
Nie ma też stałego teatru,który był w latach 60-tych. ;(




Fakt , szkoda...jednak jest to nieuchronne i będzie coraz nudniej.Młodzi wyjeżdżają , starzy zostają. Motorem napędowym wszelkich rozrywek jest młodość , gdy jej zabraknie pozostaje nuda.. ;( Co do żebrania - w Bolesławcu jest mało proszących o pomoc.W każdym większym mieście są ich wręcz tłumy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojtek cejrowski :) niezalogowany
17 sierpnia 2012r. o 7:15
Na nudę jest potrzebna rozrywka, a że w Bolesławcu nie ma jej zbyt wiele trzeba korzystać z pobliskich miejscowości.


Zmoderowano 17.08.2012 godz.8:15 - powód: links (emem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
17 sierpnia 2012r. o 10:20
~wojtek cejrowski :) napisał(a): Na nudę jest potrzebna rozrywka, a że w Bolesławcu nie ma jej zbyt wiele trzeba korzystać z pobliskich miejscowości.
Zmoderowano 17.08.2012 godz.8:15 - powód: links (emem)


Niedługo wszystko to co bolesławieckie będzie poza bolesławcem ...juz mamy Blues nad kwisą,niedługo glinoludy zamienia się z bolesławieckich na gminne,jedynie co zostanie bolesławieckie i będzie wielka atrakcją to Ławki Bolesławieckie i bolesławiecka fontanna;)
A z atrakcji dla młodych to sklepy 24h z browarem i fajkami;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
17 sierpnia 2012r. o 10:37
i beton, beton, beton...oraz hymny pochwalne dla Romcia... Najśmieszniejsza rzecz jaką znalazłem będąc w naszym mieście, to ta super ścieżka rowerowa na Asnyka, kończy się nagle koło PKO i chyba dalej trzeba jechać wzdłuż "Mieszka" tylko że nie za bardzo widać to przekierunkowanie...Jak dla mie to bezsens, budować 300m ścieżki dla rowerów, ...i gdzie niby mam tym dojechać, do PKO po kredyt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MaJkElDi niezalogowany
17 sierpnia 2012r. o 10:37
"Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p***a mieśćie".....pzdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2012r. o 11:38
hemi napisał(a):
~wojtek cejrowski :) napisał(a): Na nudę jest potrzebna rozrywka, a że w Bolesławcu nie ma jej zbyt wiele trzeba korzystać z pobliskich miejscowości.
Zmoderowano 17.08.2012 godz.8:15 - powód: links (emem)


Niedługo wszystko to co bolesławieckie będzie poza bolesławcem ...juz mamy Blues nad kwisą,niedługo glinoludy zamienia się z bolesławieckich na gminne,jedynie co zostanie bolesławieckie i będzie wielka atrakcją to Ławki Bolesławieckie i bolesławiecka fontanna;)
A z atrakcji dla młodych to sklepy 24h z browarem i fajkami;)

ty i tak tylko żyjesz atrakcją tego forum. masz co chcesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2012r. o 17:26
amigo47 napisał(a): Dlaczego Jako osobny użytkownik,innego komputera,ale na tej samej lini internetowej,nie mam prawa głosować w swoim imnieniu???
Nie jestem z nikim w zmowie,tylko mamy wspólny internet,a nie komputer czy e-maile.???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9453
#amigo47 nieaktywny
15 września 2012r. o 12:56
~sandra napisał(a): bolesławiec jest super

Co takiego jest w tym SUPER?????????????????? :| :|


Dopisane 13.09.2012r. o godz. 08:25:

amigo47.Dlaczego Jako osobny użytkownik,innego komputera, ale na tej samej lini internetowej, nie mam prawa głosować w swoim imnieniu???
Nie jestem z nikim w zmowie, tylko mamy wspólny internet, a nie komputer czy e-maile.???


Dopisane 15.09.2012r. o godz. 12:56:

amigo47 napisał(a):
~sandra napisał(a): bolesławiec jest super

Co takiego jest w tym SUPER?????????????????? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza