Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Srebrzystoszara Kolendra niezalogowany
5 sierpnia 2019r. o 21:08
- Jak tam minął dzień marszałku ?
- Jakoś ZLECIAŁ !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2019r. o 21:22
- panie pośle Szczerba odbieram panu głos
-Marek to ja ...twój prezesina tyle że bez żadnego trybu

- a to proszę bardzo ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 sierpnia 2019r. o 21:26
fobiak napisał(a):
~~Ceglana Imperata napisał(a):
qwax_ napisał(a): Cenzura w Polsce, a "władza" milczy...
https://wrealu24.tv/film/oswiadczenie-w-sprawie-usuniecie-kanalu-youtube
"Youtube właśnie usunął kanał Telewizji wRealu24!
To już ostateczny krok do totalnej cenzury w Polsce!
W tym samym momencie:
Gadowski - zablokowany,
Lisicki - zablokowany,
wSensie - zablokowany."

Bardzo dobrze, jaki to problem sobie stworzyć własną platformę, na której sobie niech wrzucają te głupie filmy. Na tych kanałach to tylko pierdoły gadają. Nic tam pożytecznego nie ma.

Ten Rola przykładowo to mógłby zrobić kanał dla rolników o uprawie roślin, mógłby robić liva ze stodoły, albo jakiś challenge przykładowo wypicie wiadra mleka prosto od krowy.



za glupie filmy nikogo nie blokuja, rola moglby duzo zrobic, ale woli robic filmy o takich ograniczonych umyslowo jak ty


Dokładnie Fobiczny :) Bardzo sobie cenię Marcina Rolę i Jego Telewizję , a ograniczonym umysłowo pozostaje wybiórcza i tfuVen firuntwanciś :D

Miejmy nadzieję , że ten nieszczęśliwy Naród ... kiedyś wreszcie dorośnie do swych Przodków ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
5 sierpnia 2019r. o 21:44
falco napisał(a):
reakcja YT jest stanowcza i super...

dlaczego kilka kont polskiej tej niby ''młodzieży wszechpolskiej '' jest zablokowane?
czy nie dlatego że aż kipiało w nich od wpisów nacjonalistycznych o zabarwieniu faszystowskim czy homofobicznym ?

brawo YT :)

i
falco napisał(a): qwax :)
gdzie ja napisałem że pochwalam cenzurę?
nie pochwalam wpisów które wprost nawołują do nienawiści wobec osób o innych czy to preferencjach seksualnych czy przekonań politycznych ...
to tyle

co do portali które podałeś nie wiem nic o nich bo ich nie znam


Pochwalasz cenzurę YT, ale nie jesteś za cenzurą...
Na stronach aż "kipiało" od wpisów nacjonalistycznych, ale ich nie znasz i nie czytałeś...
Nie pochwalasz wpisów nawołujących do nienawiści wobec osób o innych przekonaniach politycznych, ale notorycznie sam to robisz...

Coś tu ewidentnie nie gra...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2019r. o 22:20
co nie gra?
to że w podobnym tonie odpowiadam na ''lemingu '' czy ''komuchu'' ?

sorki ale żaden ze mnie ''chrześcijanin'' i nie nadstawię drugiego policzka ...;)

niezaczepiany jestem łagodny i tolerancyjny ,zaczepiany i obrażany odpowiadam i bedę odpowiadał podobnie ...

czy qwax-owi odpisałem kiedyś ''kmiocie''?
nie przypominam sobie ...mylę się ?



Dopisane 05.08.2019r. o godz. 22:09:

''Na stronach aż "kipiało" od wpisów nacjonalistycznych, ale ich nie znasz i nie czytałeś...''

nie znam wRealu i tej drugiej ...
ale mnie chodziło o wpisy na stronkach Winnickiego i Międlara ...

zresztą moment ...zaraz coś sprawdzę ...


Dopisane 05.08.2019r. o godz. 22:20:

no tak ...Międlar jakby ucichł ...;)

teraz tematem jest to ...


''Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
11 godz. ·

"CIAPAKI, PODGATUNEK LUDZKI" - GRUPA PRYMITYWÓW ZOBACZYŁA MUZUŁMANÓW

Niejaki Jarek Zimnioch zobaczył chyba pierwszy raz w życiu muzułmańskie rodziny. W dodatku na Krupówkach w Zakopanem. Był to dla niego tak ogromny szok, że musiał natychmiast porobić im zdjęcia i podzielić się nimi na Facebooku (ich twarze to my zamazaliśmy, Jarek wstawił pełne wizerunki).

Jego koledzy z motocyklowego klubu natychmiast podchwycili rasistowską narrację. Pozujący na "twardzieli" na motocyklach obrzucili rodziców z dziećmi stekiem wyzwisk godnych nazistowskiej propagandy.

Sprawdzimy jak będą tłumaczyli się policji. Ośrodek składa zawiadomienia o przestępstwie z art. 257 kk.''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
5 sierpnia 2019r. o 22:41
falco napisał(a):
teraz tematem jest to ...
''Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
11 godz. ·
"CIAPAKI, PODGATUNEK LUDZKI" - GRUPA PRYMITYWÓW ZOBACZYŁA MUZUŁMANÓW

Ale czego to ma dowodzić??

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2019r. o 22:54
a nie czasem tego dlaczego są blokowane przez YT podobne konta?

podobna historia dotyczy lubelskiego onr-u który świętował rocznicę pewnego belgijskiego kolaboranta Dell...(coś tam - nie pamiętam dokładnie ale mogę dla ciebie sprawdzić )

współtwórca i dowódca Waffen SS

no i jak tu się dziwić Dudzie który ''nauki '' pobiera nie tam gdzie warto ?

dziwnym ''mutacjom '' ulega ta nasza polska ''historia'' ;)



Dopisane 05.08.2019r. o godz. 22:54:

przypomniałem sobie ...Degrell

:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 sierpnia 2019r. o 22:56
falco napisał(a):
nie pochwalam wpisów które wprost nawołują do nienawiści wobec osób o innych czy to preferencjach seksualnych czy przekonań politycznych

"PiS do wora a wór wiadomo..."

mowa miłosci wąsacza ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.