Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Srebrzystoszara Kolendra niezalogowany
5 sierpnia 2019r. o 18:47
kuchciński oddaj Polakom 4 miliony złotych

Około 100 lotów marszałka Marka Kuchcińskiego, koszt: co najmniej cztery mln zł.
Wszystkie loty marszałka miały status HEAD, co oznacza, że Służba Ochrony Państwa musiała zapewnić im szczególne zabezpieczenie (obejmujące m.in. zapasowy samolot albo śmigłowiec)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Aksamitka niezalogowany
5 sierpnia 2019r. o 18:55

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Szydlica niezalogowany
5 sierpnia 2019r. o 19:05
~~Bladozielona Aksamitka napisał(a):


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Ostrokrzew niezalogowany
5 sierpnia 2019r. o 19:06
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Szydlica niezalogowany
5 sierpnia 2019r. o 19:13
~~Śliwkowy Ostrokrzew napisał(a):

ZNAK POKOJU

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
5 sierpnia 2019r. o 20:04
falco napisał(a):
reakcja YT jest stanowcza i super...

dlaczego kilka kont polskiej tej niby ''młodzieży wszechpolskiej '' jest zablokowane?
czy nie dlatego że aż kipiało w nich od wpisów nacjonalistycznych o zabarwieniu faszystowskim czy homofobicznym ?

brawo YT :)


Ręce mi opadły - pochwalasz cenzurę??!!
Rozumiem, że regularnie czytywałeś te faszystowskie wpisy i masz wyrobiony pogląd?
Może mógłbyś coś zacytować faszystowskiego? Np. jeden cytat z "Wrealu24"...
Bo YT zablokował im konto za "gloryfikowanie przemocy lub podżeganie do przemocy".
A za co? Za transmisje obchodów "Godziny W"...
https://wrealu24.tv/youtube-nas-ocenzurowal

A tutaj inny przykład:
Facebook grozi usunięciem strony Kresy.pl z powodu opublikowania historycznego zdjęcia, które zdaniem Facebooka łamie „standardy społeczności" Zdjęcie to zostało zamieszczone w 2015 roku, ale teraz jest reakcja, a chodzi o to zdjęcie:
[img=1565027869_9y4l994.jpg]

https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/972011,facebook-grozi-usunieciem-strony-kresy-pl-z-powodu-opublikowania-historycznego-zdjecia-pomoz-nam-sie-bronic
Jak myślisz, to też wpis o zabarwieniu faszystowskim?...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2019r. o 20:16
qwax :)

gdzie ja napisałem że pochwalam cenzurę?
nie pochwalam wpisów które wprost nawołują do nienawiści wobec osób o innych czy to preferencjach seksualnych czy przekonań politycznych ...
to tyle

co do portali które podałeś nie wiem nic o nich bo ich nie znam

za to obserwowałem wpisy niejakiego Bosaka ,Winnickiego i Międlara ...
i jak mogę powiedzieć o dwóch pierwszych że to inteligentni ,młodzi ludzie tyle że otumanieni ''prawicowością '':)
tak o Międlarze napiszę wprost że to dupek ...
to jego prowadzanie się z owczarkiem alzackim...
ta jego ''książka '' -''moja walka''

sorki ...nie napiszesz mi tu chyba że nie widzisz analogii ...

co do zdjęcia ...zdjęcie jest historyczne tak jak kiedyś to które ja wkleiłem ...

zdjęcie górali z Zakopanego witających oficerów Wehrmachtu
''powód Kazimierz'' zadbał o to by znikło z forum ...

ale czy to nie było zdjęcie historyczne?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21743
#Bajtel nieaktywny
5 sierpnia 2019r. o 20:28
[img=1565029603_q51y6an.jpg]
[img=1565029620_sjynn2o.jpg]
[img=1565029638_5eyogyk.jpg]
[img=1565029673_ghawna1.jpg]
[img=1565029709_f00xrcm.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.