Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

13926
qwax_
1 listopada 2020r. o 18:28
Horus napisał(a): ''lewaki''? :][img=1604251178_87k17or.png]

Ja typuję, że faszyści, no bo kto, co nie ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Rozpław niezalogowany
1 listopada 2020r. o 18:30
Horus napisał(a): ''Są już pierwsze efekty przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. Skrajnie prawicowy Obóz Narodowo-Radykalny zapowiedział utworzenie Brygad Narodowych - bojówek, które "na drodze bezpośredniej akcji" zamierzają bronić kościołów przed demonstrantami.  ''
[img=1604251007_nmiutyx.gif]Dopisane 01.11.2020r. o godz. 18:19:''lewaki''? :][img=1604251178_87k17or.png]


Są bojówki po lewej stronie atakujące ludzi i bezczeszczące kościoły, to będzie samoobrona przed tymi atakami. To chyba oczywiste.
Tylko faclo może tego nie pojmować. No i lewackie media, które nie widzą nic złego w działalności bandytów z lewej strony, ale każda akcja obrony wartości już im się nie podoba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 18:34
wreszcie dobrze wytypowałeś ...

uczysz się jak widzę ...wyciągasz słuszne wnioski...


Dopisane 01.11.2020r. o godz. 18:34:

~~Sinawy Rozpław napisał(a):
Horus napisał(a): '

Są bojówki po lewej stronie atakujące ludzi i bezczeszczące kościoły, to będzie samoobrona przed tymi atakami. To chyba oczywiste.
Tylko faclo może tego nie pojmować. No i lewackie media, które nie widzą nic złego w działalności bandytów z lewej strony, ale każda akcja obrony wartości już im się nie podoba


a ilu z tych ''lewackich bojówek'' zatrzymała Policja?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
1 listopada 2020r. o 18:59
Dzień dobry. Nazywam się
@ZuzannaRB
i jestem kandydatką na rzecznika praw obywatelskich. Chcę zadać pytanie: Jakim prawem ludzie bronią się przed lewicowymi bojówkami, utrudniając im niszczenie mienia? No ja się pytam, jakim??? Ambulans
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 19:06
ladaco napisał(a): Dzień dobry. Nazywam się
@ZuzannaRB
i jestem kandydatką na rzecznika praw obywatelskich. Chcę zadać pytanie: Jakim prawem ludzie bronią się przed...


prawicowymi bojówkami utrudniając im tym samym możliwość pobicia ,skopania czy pchnięcia nożem ...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Jukka niezalogowany
1 listopada 2020r. o 19:20
ladaco napisał(a): Dzień dobry. Nazywam się
@ZuzannaRB
i jestem kandydatką na rzecznika praw obywatelskich. Chcę zadać pytanie: Jakim prawem ludzie bronią się przed lewicowymi bojówkami, utrudniając im niszczenie mienia? No ja się pytam, jakim??? Ambulans


To ewidentny objaw choroby wirusowej. Powinno się szybko tą kobietę na leczenie wysłać, a nie na stanowisko rzecznika praw obywatelskich.
Przy okazji tej pani coś o Kaczyńskim: PiS nie zgłosił żadnej kandydatury na to stanowisko. To ewidentny dowód głupoty Kaczyńskiego, kolejny z wielu w ostatnich miesiącach. Wyznawcy PiSu - wasz umiłowany "naczelnik" i "genialny strateg" to niezbyt rozgarnięty socjalista miłujący koty (nie ludzi z całą pewnością). Przejrzyjcie na oczy - król jest nagi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienna Azalia niezalogowany
1 listopada 2020r. o 19:25
Z nożem to wczoraj dwie idiotki weszły na do kościoła. A po wprowadzeniu na zewnątrz zaczęły coś bredzić że doszło do napaści . Mnie to nie dziwi .POmyleni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 19:42
gdzie to było?
w jakim mieście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.