Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Und niezalogowany
26 lutego 2024r. o 16:44
~~Złotożółty Nagietek napisał(a): przez te sondy ,nie mogę się doczekać wyborów


Nie ofajdaj się trutniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozdrowienia do więzienia niezalogowany
26 lutego 2024r. o 16:57
https://tvn24.pl/polska/katastrofa-smolenska-podkomisja-macierewicza-trabant-z-brzoza-na-dachu-i-tupolew-taki-byl-plan-eksperymentu-st7791716

czy Antoni jest spakowany do więzienia??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Tawuła niezalogowany
26 lutego 2024r. o 21:48
-Ryszard Czarnecki - zarzuty w związku z wyłudzeniem kilometrówek.
-Paweł Czarnecki - zarzuty w związku z lewymi dyplomami Collegium Humanum. -Przemysław Czarnecki - zarzuty w sprawie napaści z nożem w ręku na człowieka

Rozrywkowa rodzina ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
26 lutego 2024r. o 22:09
~~Turkusowa Tawuła napisał(a): zarzuty w sprawie napaści z nożem w ręku na człowieka

to tak jak młody Bodnar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Świerk niezalogowany
27 lutego 2024r. o 19:06
~~Złotożółty Nagietek napisał(a): przez te sondy ,nie mogę się doczekać wyborów


Miej litość.
Na hasło "wybory" pisdzielce dostają sr.aczki i traumy równocześnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
1 marca 2024r. o 18:48
Naczytałem się tyle na temat szkodliwości alkoholu, że powiedziałem dość, i postanowiłem z tym skończyć. Już nigdy nic nie przeczytam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
3 marca 2024r. o 12:26
Gdyby na komisję wszedł Kaczyński w czerwonej sukience, zdefekował przy kamerach na środku sali, później się w tym wytarzał, to PiSowcy i tak powiedzą że to nieprawda. Szacuję że 25% Polaków-inaczej, PiSowskich poj*ebów przełknie każdą zniewagę itd. Oni chcą takich rządów jak od 15' do 23'. Tego nie jest w stanie nic zmienić.
Zniecierpliwienie zaś, i to wielkie budzi fakt, że Czarnki, Bielany i Macierewicze jeszcze chodzą na wolności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
3 marca 2024r. o 13:35
~~Eee napisał(a): Gdyby na komisję wszedł Kaczyński w czerwonej sukience, zdefekował przy kamerach na środku sali, później się w tym wytarzał, to PiSowcy i tak powiedzą że to nieprawda. Szacuję że 25% Polaków-inaczej, PiSowskich poj*ebów przełknie każdą zniewagę itd. Oni chcą takich rządów jak od 15' do 23'. Tego nie jest w stanie nic zmienić.
Zniecierpliwienie zaś, i to wielkie budzi fakt, że Czarnki, Bielany i Macierewicze jeszcze chodzą na wolności.


Formacja kameleonów, kłamców, przebierańców, a na prawdę cynicznych wyrachowanych *mord zdradzieckich", z hersztem jej szajki na czele, kolejny raz "zmiękcza wizerunek". Nie dajcie się im oszukiwać. PiS oszukuje, zatruwa, niszczy. Oni kłamią, mając ludzi za durniów, bez pamięci. Koalicja, jak dotąd nie odebrała nic, choć kłamali, że odbierze wszystko, nie wycofała sie z żadnej inwestycji i kontraktu zbrojeniowego. Likwiduje bezprawną, złośliwą rakowinę PiS na ciele Rzeczpospolitej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.