Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zatrzymane osoby odpowiedzialne za śmierć kobiety z ul. Widok
~ niezalogowany
29 czerwca 2012r. o 18:42
Teraz ich zal ogarna bo wszystko wyszlo. Jak to bylo "nie chcacy" to dlaczego na pogotowie nie zadzw.jak wrocili z miasta.Po zatym ty tez moze gowno wiesz, ja swoje tez wiem.Nie pieprz o zalu bo zal to mi jej dzieci i rodziny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;// niezalogowany
3 lipca 2012r. o 0:14
~ napisał(a): A ciekawe skąd ty to możesz wiedzieć że żałują co? Co to jacyś twoi dobrzy znajomi że wiesz że żałują. Jak by żałowali to zadzwonili by na pogotowie i pomogli by tej kobiecie a nie zamkneli ją w komórce na dwa dni i nie mów mi że żałują!


wlasnie ze wieem ze zaluja , akurat jedna z tych osob to moja rodzina .. a ty jak niewiesz co sie tam stalo naprawde i jaki byl powod to sie cwaniaczku nie odzywaaj!

Zmoderowano 04.07.2012 godz.9:58 - powód: Cytowanie (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b555 niezalogowany
3 lipca 2012r. o 1:02
~;// napisał(a):
~ napisał(a):
A ciekawe skąd ty to możesz wiedzieć że żałują co? Co to jacyś twoi dobrzy znajomi że wiesz że żałują. Jak by żałowali to zadzwonili by na pogotowie i pomogli by tej kobiecie a nie zamkneli ją w komórce na dwa dni i nie mów mi że żałują!


wlasnie ze wieem ze zaluja , akurat jedna z tych osob to moja rodzina .. a ty jak niewiesz co sie tam stalo naprawde i jaki byl powod to sie cwaniaczku nie odzywaaj!


to może wytłumacz powód, bo dla mnie nie ma powodu na zabicie drugiego człowieka ..

Zmoderowano 04.07.2012 godz.10:00 - powód: Cytowanie (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~42 niezalogowany
3 lipca 2012r. o 12:07
Niezapominaj ze ta kobieta tez miala rodzine i my tez duzo wiemy. Wiesz gdzie sobie moga teraz wsadzic swoje zale,ja tez znam niektora z tych osob i gdyby kiedy kolwiek zalowaly tego co robia to by sie sytuacja niepowturzyla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2012r. o 17:45
~;// napisał(a): wlasnie ze wieem ze zaluja , akurat jedna z tych osob to moja rodzina .. a ty jak niewiesz co sie tam stalo naprawde i jaki byl powod to sie cwaniaczku nie odzywaaj!
a moją rodziną była ta kobieta nie wazne jaki był powód ważne że ona nie żyje nawet ich żale nie przywrócą jej życia

Zmoderowano 04.07.2012 godz.10:02 - powód: Cytowanie (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;)));] niezalogowany
3 lipca 2012r. o 18:40
Szkoda gadac a Powód niech cie nie interesujee .. !!! Bo to nie twoja sprawa , Zle zrobili Owszeem ,ale gosciu/gosciówa czasu nie cofniesz ... Wiecej sie na teen temat nie wypowiadam . jedz do lubania I sie zapytaaaj mojego kuzyna jaki był powód ..;) .. Wydaaje mi sie ze ci powiee ;)) xDD ..

Zmoderowano 04.07.2012 godz.10:04 - powód: Cytowanie (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~22 niezalogowany
3 lipca 2012r. o 19:24
Ty mi nie tlumacz jacy oni sa bo tak sie sklada ze obie strony sa moja rodzina i ja wiem na co rodzenstwo stac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2012r. o 20:56
~;// napisał(a): wlasnie ze wieem ze zaluja , akurat jedna z tych osob to moja rodzina .. a ty jak niewiesz co sie tam stalo naprawde i jaki byl powod to sie cwaniaczku nie odzywaaj!


A TY JAK UWAZASZ, ZE JEST POWOD, DLA KTOREGO OD TAK MOZNA ODEBRAC KOMUS ZYCIE A INNYM RODZINE TO POWINNAS POSIEDZIEC RAZEM Z NIMI!!!!!!!!

Zmoderowano 04.07.2012 godz.10:05 - powód: Cytowanie (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza