Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zatrzymane osoby odpowiedzialne za śmierć kobiety z ul. Widok
~wiolizna niezalogowany
4 lipca 2012r. o 8:45
Osoby z najblizszego otoczenia zawsze lub zazwyczaj stoja po stronie winnego próbujac wytlumaczyc sobie jego postepowanie i to zrozumiałe. Ale osoby postronne juz to nie interesuje. Moze gdyby to bylo samo pobicie to co innego. Ale to bylo pobicie ze skutkiem smiertelnym, z premedytacja, krótko mowiąc tłukli aż zatłukli, czyn świadomy, znęcanie fizyczne nad ofiarą, bo to nie byl szybki strzal w główke... I nie ma takiego powodu, który miał by wybielić ten czyn. Nieważne w czym zawiniła im ta kobieta. Nikt nie ma prawa odbierać życia drugiemu człowiekowi kim kolwiek on jest... Według mnie dokonali morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Nie trzeba być sędzią, żeby to określić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
4 lipca 2012r. o 10:21
"Zatrzymane osoby odpowiedzialne za ..."

Ciekawe czy ten tytuł jest również "interesujący" z Twojego punktu widzenia emem ( jak "Auto na dachu" )?

Zgodnie z logiką tytuł powinien brzmieć :
"Zatrzymano osoby odpowiedzialne ... " lub
"Osoby odpowiedzialne za ... zostały zatrzymane".




Dopisane 04.07.2012r. o godz. 10:21:

P.S.
Nie wspominając już o tym, że lead używa określenia ( nomen omen ) "podejrzewanych".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~młoda niezalogowany
30 września 2012r. o 20:31
powiem wam ze jezeli chodzi o tą sprawe to pewna osoba nie ma nic z tym wspulnego jest niewinna.... !!!!!!!!!! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2012r. o 20:35
młoda ! ja znam ok 40 201 takich osób w tym mieście :):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2012r. o 21:11
młoda siedz dalej na gdanskiej i tam takie dyrdymaly opowiadaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adi niezalogowany
30 września 2012r. o 22:03
"Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. "
A ile grozi za, bardziej humanitarne, zastrzelenie ze skutkiem śmiertelnym? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2012r. o 22:43
Jedna z tych osob skazanych rowniez jest moja rodzina i szczerze mowiac, jest mi bardzo wstyd, ale jest to osoba dorosla, wiedziala co robi, wiec nie dajmy sie omamic. Nikt nikogo do niczego nie zmuszal ;) Ja nikogo bronic nie zamierzam, odpowie za to co zrobila. Moim zdaniem to rzeczywiscie bardzo maly wyrok za takie przestepstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudny Harry niezalogowany
1 października 2012r. o 7:31
Jeśli zabili nieumyślnie to dałbym tylko dożywocie
Jeśli umyślnie to oczywiście należy się kara śmierci. Jej wykonanie powinno być bardziej humanitarne - czyli zastrzyk, szubienica coś szybkiego i taniego.

Ale ponieważ to jest Polska to czuję pismo nosem, że nie posiedzą nawet śmiesznych 5 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.