Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczepienia dzieci jako komercja ?

~ niezalogowany
16 lutego 2016r. o 13:51
znajdę jakieś mamy z bolesławca co nie szczepią dzieci? macie zapisane dzieci normalnie do przychodni? są wojny o szczepienia i straszenie sanepidem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11120
#wujo86 nieaktywny
16 lutego 2016r. o 16:23
Nie zaszczepiłam dziecka przeciwko odrze, różyczce,śwince-dziecko jest zarejestrowane w przychodni Fons Vitae i własnie dostałam list z pilnym wstawiennictwem, by zaszczepić. W przeciwnym wypadku będą nas obciążać sankcjami finansowymi na podstawie art. takiego i siakiego...także nie zapomnieli o nas...;-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznik niezalogowany
16 lutego 2016r. o 16:48
wujo86 napisał(a): Nie zaszczepiłam dziecka przeciwko odrze, różyczce,śwince-dziecko jest zarejestrowane w przychodni Fons Vitae i własnie dostałam list z pilnym wstawiennictwem, by zaszczepić. W przeciwnym wypadku będą nas obciążać sankcjami finansowymi na podstawie art. takiego i siakiego...także nie zapomnieli o nas...;-(
nie plac nie daj sie w h,u,j,a robic oni tylko strasza :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2016r. o 17:37
~klucznik napisał(a):
wujo86 napisał(a): Nie zaszczepiłam dziecka przeciwko odrze, różyczce,śwince-dziecko jest zarejestrowane w przychodni Fons Vitae i własnie dostałam list z pilnym wstawiennictwem, by zaszczepić. W przeciwnym wypadku będą nas obciążać sankcjami finansowymi na podstawie art. takiego i siakiego...także nie zapomnieli o nas...;-(
nie plac nie daj sie w h,u,j,a robic oni tylko strasza :P

po jakim czasie sobie przypomnieli o was? i co będziesz szczepić czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11120
#wujo86 nieaktywny
16 lutego 2016r. o 21:57
Miał zostać zaszczepiony 13-14 miesiąca życia, w chwili obecnej ma 16 miesięcy- także długo nie czekaliśmy...Co do szczepienie wciąż mam mieszane uczucia, nie podjęłam jeszcze decyzji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2016r. o 22:14
o to szybko się upomnieli o was, nas jakoś udało się do ponad 3 lat i cisza, zapomnieli. najważniejsze żeby nie mówić w przychodni że wogóle się nie chce szczepić tylko powiedzieć że zaszczepi się ale nie teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
16 lutego 2016r. o 22:22
ja jestem za szczepieniami, przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań.

oprócz obowiązkowych mamy zalecane przeciw pneumokokom. tylko w Polsce I Romunii z państw UE nie są one jeszcze refundowane.


Dopisane 16.02.2016r. o godz. 22:22:

a cena za zmniejszenie ilości szczepień podstawowych jest zaporowa dla prawie połowy rodzin. ze skojarzonych korzysta 60 % rodziców, pewnie nie rzadko naginając budżet domowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2016r. o 23:30
My też bez szczepień, nad rosmanem korzystamy z przychodni gdy robimy bilans ale rzadko. Nieszczepione dzieci nie chorują wiec nie ma po co latać po lekarzach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.