Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

odszkodowania za słupy

~vicek 74 niezalogowany
23 września 2013r. o 17:50
To u kogo założyłeś sprawę że tak to wygląda :|
No i co z tym Grudniem dopiero jesteś umówiony z adwokatem czy jak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vicek 74 niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 19:56
Co tam u was słychać bo u mnie mija 14 miesiąc i na razie cisza.
Może nowy rok przyniesie coś nowego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
17 stycznia 2014r. o 15:54
Pynchoon napisał(a):
toudi140 napisał(a): czy ktos , kto wypowiadał
sie w tym temacie jest lub zakończył sprawę o odszkodowanie za słupy czy nie , chciałabym usłyszec konkrety, a nie kłótnie .


toudi, na lokalnym forum zacząłeś temat, który zelektryzował cały kraj, patrząc po piszących tyldach :-)


sorry nie chciałam :)
szukam lokalnie ,bo chciałabym mieć adwokata lub firmę gdzieś blisko a nie w Krakowie , u swojej Pani adwokat czekam bo jeszcze sama nie wie czy się podjąć , a czas leci


Dopisane 17.01.2014r. o godz. 15:54:

kurcze tyle osób chętnych to jakaś kancelaria bolesławiecka mogła by zorganizować jakieś spotkanie czy cos w tym rodzaju , albo każdy wiedział że tyle i tyle będzie kosztowało (mniej więcej ), takie procedury , takie dokumenty itp. z chęcią nawet zapłacę za wstęp na takie spotkanie bo wiadomo że za darmo nic nie ma , a nawet mogę machnąć artykulik dla Bolca z takiego spotkania ;)

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vicek 74 niezalogowany
24 marca 2014r. o 18:01
Witam was po przerwie ;)
U mnie miną już 16 miesiąc spraw i moja korporacja wysłała ostateczne wezwanie do ugody lub przedstawienia dokumentów że słupy postawione są legalnie :>
Teraz koło miesiąca poczekamy i sprawa w końcu ma ruszyć z miejsca .
A co u was słychać :)
Odezwie się za niedługo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
24 marca 2014r. o 18:18
miałem jeden przypadek, że kilka słupów było postawione nie zgodnie z projektem i dogadałem się z energetykom na odszkodowanie bez sądu. Natomiast w innym przypadku na innej działce oddałem sprawę firmie prawniczej w Legnicy i miałem kłopoty z odebraniem dokumentacji bo przez 2 lata nie zrobili nic i nawet się nie kontaktowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9880
#she89 nieaktywny
24 marca 2014r. o 18:55
W sprawie odszkodowań za słupy, tudzież inne rodzaje odszkodowań proszę o kontakt na nr 533 265 425. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby sprawę poprowadzić szybko i sprawnie do końca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
31 marca 2014r. o 11:33
~Ewa napisał(a): Odszodowania za linie wysokiego napiecia.Potrzebuje kontakt do sprawdzonej kancelarii, ktora zajmuje sie takimi odszodowaniami, biore pod uwage cale wojewodztwo dolnoslaskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
31 marca 2014r. o 12:02
Dołączam się do prośby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.