Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konkurencja w kulturze
~była uczestniczna niezalogowany
2 sierpnia 2012r. o 9:50
w naszym życiu nie ma nic za darmo, nawet by dostać w twarz też trzeba na to zapracować. w BOK-MCC też nie ma nic za darmo. Chcesz korzystać z oferty musisz np. zatańczyć na scenie podczas imprez zorganizowanych przez BOK-MCC. Marnowanie pieniędzy podatników - i owszem. Do prowadzenia zajęć (nie wszystkich oczywiście) zatrudnia się amatorów prowadzących zajęcia po amatorsku w pełnym tego słowa znaczeniu, a pytam, gdzie tu jakość, poziom usług???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
2 sierpnia 2012r. o 10:02
~była uczestniczna napisał(a): pytam, gdzie tu jakość, poziom usług???


Jak to "gdzie"? W MDK!:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alka niezalogowany
18 września 2012r. o 22:38
MDK i BOK oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży. w BOK są bezpłatne a w MDK kosztują aż 200 zł za rok. to sporo. na stronie MDK brak jakiejkolwiek informacji o cenniku tych zajęć a na spotkaniu od razu mowa że zajęcia tylko teoretycznie są bezpłatne ale tak naprawdę trzeba zapłacić. czy MDK może pobierać opłaty kiedy na ich stronie niema żadnego cennika? nawet nie wiadomo jaka jest ta opłata. NIC NIE WIADOMO. a w BOK wyraźnie wszędzie napisane że za DARMO. więc wiadomo kto wygrywa tę konkurencję. czy ktoś jeszcze został tak poinformowany w MDK?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2012r. o 22:57
Kultura powinna sie autofinansowac. Dotacje, czyli pieniadze podatnikow, nie powinny wspierac zadnych dzialan na polu kultury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miód malina niezalogowany
19 września 2012r. o 8:17
~alka napisał(a): MDK i BOK oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży. w BOK są bezpłatne a w MDK kosztują aż 200 zł za rok. to sporo. na stronie MDK brak jakiejkolwiek informacji o cenniku tych zajęć a na spotkaniu od razu mowa że zajęcia tylko teoretycznie są bezpłatne ale tak naprawdę trzeba zapłacić. czy MDK może pobierać opłaty kiedy na ich stronie niema żadnego cennika? nawet nie wiadomo jaka jest ta opłata. NIC NIE WIADOMO. a w BOK wyraźnie wszędzie napisane że za DARMO. więc wiadomo kto wygrywa tę konkurencję. czy ktoś jeszcze został tak poinformowany w MDK?


Jestem mamą dwójki dzieci, które uczęszczają do MDK! NAJLEPSZA INSTYTUCJA W MIEŚCIE. Przede wszystkim WSPANIALI instruktorzy.
Dyrektor MDK jest w odróżnieniu od dyrektor BOK MCC wspaniałym człowiekiem. Dzieci są zachwycone. Sam MDK to jak wielki dom pracy twórczej !
BOK MCC naśladuje wszystko, co robi MDK-doskonały wzór do naśladowania. Niech nadal idzie w tym kierunku.
Ad. opłat to opłaty w MDK to są one dobrowolne i idą na Radę Rodziców. Warto-mamy piękne bale i zabawy dla naszych dzieci!
Pozdrawiam wszystkich naszych instruktorów w tym obie panie Anie od tańców, panią Karolinę , Kasię i pana Mariusza...
Nadajecie kulturalny ton temu miastu-inni mogą tylko Was naśladować !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
19 września 2012r. o 9:03
Ja od dawna jestem fanem MDK, mój małolat chodził na zajęcia do Pani Pranić i był bardzo zadowolony:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2012r. o 12:09
Podobno mamy też Bluse nad Bobrem i nową imprezę BNiB- blues wg BOK MCC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alka niezalogowany
19 września 2012r. o 18:35

Ad. opłat to opłaty w MDK to są one dobrowolne i idą na Radę Rodziców. Warto-mamy piękne bale i zabawy dla naszych dzieci!


TAK? JEŻELI TE OPŁATY SĄ DOBROWOLNE TO DLACZEGO pANI ANIA NA ZEBRANIU NIE POWIEDZIAŁA ŻE SĄ DOBROWOLNE? powiedziała że wpisowe 60zł płatne do końca września i po 70 zł za semestr ładne mi dobrowolne. moja córka i tak będzie chodziła na te zajęcia bo bardzo jej sie spodobały tylko na litość niech ktoś zamieści cennik albo napisze że dobrowolne . ładne mi dobrowolne. na zebraniu rozmawiałam z koleżanką która przez te opłaty zrezygnowała z tych zajęć bo ją nie stać na takie koszty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza