~barakuda napisał(a): Pan Andrzej jechała w stanie mocno wskazującym, wjechał na drzewo, przestroga dla innych
Jeśeli nie potrafisz dobrze czytac to weż sie wroć i przeczytaj dobrze jak on ma na imie a pozniej pieprz glupoty. Każdy popełnia jakies błedy ciekawa jestem czy ty taki idealny jestes czlowieku popatrz sie na siebie a pozniej gadaj na innych, co sie stało to sie nie dstanie a On tego żałuje i to bardzo i mimo to ze jeździ na wzku to tez chce żyć jak normalny czlowiek a nie jak więzien wlasnego domu.
Ludzie, człowiekowi stała się krzywda a wy wyciągacie brudy?! Post jest po to ,żeby Roky'emu pomóc wyjść z domu a nie bezsensownie komentować- prosze o zachowanie powagi- nie chcesz to nie pomagaj, ale także nie utrudniaj wrócić człowiekowi do normalności
do osoby ,która wyciaga jakieś brudy pt: bo na bani jechał.
To w tym momencie nieistotne,bo załózmy,że ty wypijesz parę piw w domku podczas remontu i spadniesz z drabiny i złamiesz kręgosłup,to automatycznie trzeba odmówic pomocy bo pił i właził na drabine?
Ja Adama oceniam po tym kim jest ,a nie dlaczego sie rozwalił,o % nic nie wiem,nie pytałem nawet o okoliczności wypadku,dla mnie liczy sie sytuacja obecna i to aby pomóc mu!!!!
Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Ten temat istnieje już trochę czasu, więc skąd taki atak obecnie?
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=65147&strona=last
"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zastanawiam się dlaczego czasami ludzie zachowują się jak zwykłe świnie :/
Jak popełnił błąd to musi za niego płacić całe życie ? Płaci i w miarę możliwości ta życiowa kara powinna mieć łagodniejszy wymiar, czym z pewnością będzie wydostanie się z czterech ścian .
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.