Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gastroenterolog dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska zaprasza do CM STOMADENT
~jolka niezalogowany
13 września 2012r. o 9:48
czy będzie można zrobić te szczegółowe badania na miejscu w stomadencie czy to tylko konsultacje. czyli 100zł za 10 minut?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2012r. o 9:55
masz wyżej napisane a jak masz wątpliwości toz adzwoń i spytaj : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szczerość ? niezalogowany
13 września 2012r. o 10:44
"..........Chcemy, aby nasi pacjenci nie mogli szukać pomocy specjalistów w Bolesławcu......"

To tylko lapsus językowy czy szczerość wybitna ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~motyl niezalogowany
13 września 2012r. o 10:44
Super, że Gastroenterolog będzie w Bolesławcu. Ostatnio jeżdżę do Wrocławia. Jeśli nawet tu zapłacę za wizytę, to i tak się opłaci. Na miejscu, badania wszystkie robią w przychodni i za paliwo się nie płaci. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych:)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2012r. o 17:16
Z calym szacunkiem do pani Dr Wozniak-Stolarskiej za jej osiagniecia w dziedzinie nauki, nie widze jednak na liscie konsultacji wzmianki o powodach wymienionych problemow ze zdrowiem. Mowa jest tylko o podchodzeniu do symptomow a nie podloze i eliminacja tego co powoduje symptomy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 września 2012r. o 17:44
ta Pani przecież przyjeżdża do Bolesławca z a r o b i ć
a we Wrocławiu duuużo gastroenterologów , duża konkurencja
nawet w takim Bolesławcu dwóch pracuje na wewnętrznym...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~donald67-youngworker niezalogowany
13 września 2012r. o 17:58
pewien doktor z wrocławia wziął 180 zł za wizyte,a wizyta była taka.doktor wymienił jakie badania mam sobie zrobić i przyjść drugi raz.badania jak się okazało kosztowały 130 zł.wizyta trwała około 3 minut.wybitny specjalista z wrocławia.oczewiście lekarz rodzinny nie dał mi skierowania na te badania związane z hormonami.mam nadzieje że w tym przypadku będzie inaczej.rozumiem że tak bez jakiś papierów lekarzowi trudno coś zrobić,ale też nie powinno się skasować za wizytę tylko po to by wysłać człowieka na badania,czyli kolejne koszta i następna wizyta,oczewiście płatna.wydaje mi się że skoro ja płacąc lekarzowi za wizytę czyli usługę powinienno się takiej usługi wywiązywać,bo gdyby tak się robiło w innych dziedzinach życia to byśmy zamawiając i płacąc za torta w cukierni , musielibyśmy dostarczyć produkty.może trudno porównywać tak,ale płacimy na służbę zdrowia co miesiąc z pensji,a tak naprawdę leczymy się i tak prywatnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
13 września 2012r. o 18:52
Świetnie, że stomadent dba o dobro i zdrowie pacjenta. tylko szkoda, że sprowadza specjalistów, którzy pobierają kolosalne opłaty za wizyte. Niestety, społeczeństwo jest za ubogie, by płacic takie duże pieniądze. :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.