Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gastroenterolog dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska zaprasza do CM STOMADENT
~ niezalogowany
13 września 2012r. o 20:24
~xxx napisał(a): Świetnie, że stomadent dba o dobro i zdrowie pacjenta. tylko szkoda, że sprowadza specjalistów, którzy pobierają kolosalne opłaty za wizyte. Niestety, społeczeństwo jest za ubogie, by płacic takie duże pieniądze. :(



jakie pieniądze? pani doktor jeszcze nie przyjmuje w Stomadencie, będzie dopiero w październiku jak piszą, dzwoniłam i wcale nie jest tak drogo a jak odliczę sobie wycieczkę do Wrocławia to wychodzi duuuużo taniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
13 września 2012r. o 21:14
~xxx napisał(a): Świetnie, że stomadent dba o dobro i zdrowie pacjenta. tylko szkoda, że sprowadza specjalistów, którzy pobierają kolosalne opłaty za wizyte. Niestety, społeczeństwo jest za ubogie, by płacic takie duże pieniądze. :(


jakie pieniądze? pani doktor jeszcze nie przyjmuje w Stomadencie, będzie dopiero w październiku jak piszą, dzwoniłam i wcale nie jest tak drogo a jak odliczę sobie wycieczkę do Wrocławia to wychodzi duuuużo taniej

Dla jednego mało 150 zł, dla innego dużo, do tego 130 zł usg. Też dzwoniłam.

Zmoderowano 14.09.2012 godz.21:11 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hechłacz niezalogowany
13 września 2012r. o 21:44
Lekarze, którzy przyjeżdżają do takiej małej miejscowości - typu Bolesławiec - z dużych miast nie są dużo warci! Chodzi mi o merytorykę.

Dziwne, że mają na to czas! We Wrocławiu coś pacjentów nie mają?

Śmiechu warte!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tutejszy niezalogowany
13 września 2012r. o 21:44
cyt: ...biorę udział w krajowych i zagranicznych konferencjach i zjazdach dotyczących problematyki gastroenterologicznej, także jako wykładowca - mówi pani doktor szukam info w sieci na jej temat i same reklamy znajduje??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joanna niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 13:55
A ja się cieszę, że będzie możliwość wizyty u dobrego gastroenterologa w Bolesławcu, bez konieczności jazdy do Wrocławia (ze względów na czas i koszty dojazdu), mimo widocznego tu czarnowidztwa.
Z panią doktor zetknęłam się kilka lat temu w klinice Akademii Medycznej we Wrocławiu i nie mogę złego słowa powiedzieć, profesjonalna jako lekarz i wrażliwy człowiek, można było do niej dzwonić z zapytaniem o zdrowie pacjenta o każdej porze dnia i nocy i to nie tylko na numer szpitala. I co najważniejsze - leczy skutecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 14:48
to jak....150 zł za "dzień dobry" i 130 za USG?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 23:15
Aż muszę napisać.....:) wychwalacie Wrocław...ok być może są tam profesjonaliści:)Ale i we Wrocławiu można spotkać lekarzy z Bolesławca na normalnych dyżurach. Znam przypadek ...akurat z ginekologi gdzie lekarz z Bolesławca spieprzył robotę we Wrocławiu.Ja osobiście leczę się w Legnicy u chirurga nie u gastroenterologa i wcale tak drogo nie wychodzi.A i efekty widać.Lekarz kompetentny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 9:54
Byłam na wizycie. Polecam tego lekarza- bardzo kompetentna , skuteczna i uprzejma pani doktor!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego