Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problemy ludzi ze Szczytnicy

~~MM niezalogowany
16 lutego 2015r. o 20:32
~ napisał(a): Kiedy przyjechałam do Szczytnicy pierwszy raz i zobaczyłam tyle pustych mieszkań - pomyślałam, że to jest to miejsce gdzie chciałabym bym żyć i tak zrobiłam. Jest tu pięknie, choć problemów jest wiele. Nie ma placu zabaw dla dzieci, nie ma przedszkola, na szkołę narzekają dzieci i rodzice, nie ma chodników, auta jeżdżą za szybko a dzieci po ulicy biegają lub jeżdżą rowerami, to przystanek nie w tym miejscu stoi. Drodzy sąsiedzi proszę was pomyślcie o tym osiedlu, jak o własnym domu, gdzie wspólnie możemy coś zrobić. Niestety najpierw musimy zmienić naszą mentalność. Mam wrażenie, że osoby które źle piszą o nas ( o szczytnicy) są zazdrosne. Kobiety będące w ciąży powinne byc dumne z tego ( bo nie każda może zajść w ciąże) a nie obawiać się plotek, dzieci powinny się bawić w bo na tym polega dzieciństwo, a dorośli powinni myśleć o tym jakimi są ludźmi i ile z siebie dają innym - pomagając. Marudzenie i opowiadanie o tym, że tu Kazachstan jest, wydaje się nie potrzebne, ponieważ ci ludzie są tacy sami jak my. Czasami lepsi bo są szczerzy i pomocni. Wstyd mi za tych którzy mówią, że tu sama patologia mieszka, nie zgadzam się z zdaniem takich ludzi. Nikt nikogo nie trzyma tu na siłę. Zawsze można się wyprowadzić najlepiej na osiedle ekskluzywne bo jak sądzę tam nie ma patologii. Głupota. Drodzy internauci ludzie z problemem alkoholowym lub nieporadni życiowo są wszędzie. PAMIĘTAJMY że atmosferę w Szczytnicy tworzymy my jej obywatele i jeżeli będziemy chcieli choć trochę wykazać się inicjatywą to możemy wspólnie stworzyć fajne osiedle. Tylko nie obgadujmy się i nie marudźmy, po prostu bądźmy dla siebie mili .

~Zgadzam się całkowicie z powyższą wypowiedzią . Niestety podłych zawistnych ludzi nigdzie nie brakuje .Sama znam wredną babę ze Szczytnicy która mówiła że : " tu mieszka sama patologia sami rozwodziarze " zachowałam oryginalność jej wypowiedzi . Ciekawa jestem jak ta osoba czuje się teraz gdy jej zięć zwiał do innej i jej córeczka też teraz jest " rozwodziarz"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Salcia niezalogowany
16 lutego 2015r. o 20:47
Na osiedlu widać że coś zaczęło się dziać . Zaczęły się porządki na osiedlu . Szkoda tylko że mało chętnych do pracy . Jest też autobus do gminy . Wszystko to dzięki pani radnej . Cieszę się niezmiernie że radną nie została inna osoba . Gdyby ktoś jeszcze zrobił porządek z psami robiącymi na trawniku kupy . Choć to nie winą psów a ich głupich właścicieli . Przy naszym budynku jest plac zabaw dla dzieci i na ten plac zabaw głupia baba wyprowadza psa . Wszędzie gdzie są place zabaw jest zakaz wyprowadzania psów a to złośliwe babsko wyprowadza tam gdzie bawią się dzieci . Nawet nie wiem czy ten pies jest szczepiony bo poprzedni którego mieli nie był zaszczepiony i pozwalali dzieciom z tym psem się bawić nikogo nie informując że nie szczepiony. nieodpowiedzialni głupi ludzie a co by było gdyby ugryzł jakieś dziecko ? Nie dość że trauma dla dziecka strach to jeszcze bolesne zastrzyki . Skąd się tacy podli ludzie biorą ? Co z takimi zrobić gdzie szukać pomocy żeby takie durne babsko nie wyprowadzało psa żeby się załatwiał na placu zabaw ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ooooo niezalogowany
17 lutego 2015r. o 6:09
Nawiązując do tematu "problemy ludzi ze Szczytnicy", to ja od siebie dodam że największym ich problemem to to że kupili tam mieszkania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Człowiek ze Szczytnicy niezalogowany
17 lutego 2015r. o 9:48
A ja dodam od siebie, że mieszkam i nie mam tu żadnych problemów. :)
Jak dla mnie bezsensowny temat, to samo mogliby napisać mieszkańcy każdej innej miejscowości. Tyle, ze ja pracuję i żyje własnym życiem, nie mam czasu i ochoty na ploty :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2015r. o 10:27
Ale sami wybraliscie sobie swoje miejsce. Wiec nie mozecie miec pretensji do kogos , za to ze chcieliscie mieszkac w Sztycznicy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Salma niezalogowany
17 lutego 2015r. o 12:42
Niektórzy zwyczajnie nie mieli wyjścia :( a że okazja się trafiła to tam żyją... Bo nie każdego stać płacić za mieszkanie 1000zł i więcej np w Bolesławcu, Raciborowicach, Legnicy... A miejsce jest super, i należy liczyć się z tym, że gdzie wiele bab to wiele plotek i niesmak będzie zawsze. Ile ludzi -tyle charakterów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eliot niezalogowany
17 lutego 2015r. o 18:46
tak dużo się zmieniło już w Szczytnicy ale problem walających się śmieci nadal pozostaje, ludzie nie potrafią segregować odpadów a co najgorsze to nawet nie potrafią wrzucić ich do kosza tylko rzucają obok a jak już leży jeden worek to szybko kolejni dorzucają następne worki śmieci, i jeszcze te narkotyki ponoć na drugim osiedlu (tym większym ) w jednej z kamienic gdzieś koło kaplicy tam handlują narkotykami !! !! !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2015r. o 19:19
~eliot napisał(a): tak dużo się zmieniło już w Szczytnicy ale problem walających się śmieci nadal pozostaje, ludzie nie potrafią segregować odpadów a co najgorsze to nawet nie potrafią wrzucić ich do kosza tylko rzucają obok a jak już leży jeden worek to szybko kolejni dorzucają następne worki śmieci, i jeszcze te narkotyki ponoć na drugim osiedlu (tym większym ) w jednej z kamienic gdzieś koło kaplicy tam handlują narkotykami !! !! !! !! !! !! !! !!

a ktore osiedle to "drugie" bo nie rozumiem co to za wyliczanie... moze Ty na "drugim" mieszkasz bo niby kto powiedzial ktore jest "pierwsze"? zreszta trzech blokow osiedlem nazwac nie mozna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.