Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problemy ludzi ze Szczytnicy

~SZCZYTNICA niezalogowany
17 lutego 2015r. o 19:23
Po pierwsze, ze śmiećmi to i w bolesławcu jest problem , ludzie mieszkają tam na kupie swoich śmieci. A jeżeli chodzi o mieszkanie w Szczytnicy , to ja tu mieszkam kilka lat,i jest SUPER mam swoje 3m , PRYWATNE , super dojazd do miasta. A jak ktoś woli płacić 1000 zł. za wynajem Bo to w BOLESŁAWCU, to POWODZENIA:), jak co poniektórzy tu się wypowiadający którzy nawet chyba nie wiedzą gdzie szczytnica leży, ale słyszeli od kogoś że tam taki syf. Jak jesteście tacy mądrzy to kupcie sobie mieszkanie w szczytnicy, podejrzewam że większość, tutaj piszących nie stać nawet na piwnice. Radze się nie wypowiadać osobom nie mieszkającym w Szczytnicy o tym co tu jest, bo w Bolesławcu jest nielepiej. Jak wszędzie z resztą. POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eliot niezalogowany
17 lutego 2015r. o 20:11

a ktore osiedle to "drugie" bo nie rozumiem co to za wyliczanie... moze Ty na "drugim" mieszkasz bo niby kto powiedzial ktore jest "pierwsze"? zreszta trzech blokow osiedlem nazwac nie mozna
drugie jest jako drugie jak nie rozumiesz bo pierwsze jest jako pierwsze jak wjeżdżasz ot cała filozofia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 6:09
Byłem tam ostatnio, wygląda jak Donbas po bombardowaniu. Masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lukas niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 0:33
Nie pierdo...l głupot że wygląda jak donbas bo jest całkiem całkiem mnie wkur...wia tylko obkupczyna wspólnota civitas i z krec ana Pani per prezes,może ją W końcu wyje....bia to będzie już calkiem ok

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 8:37
Szału tam nie ma, w życiu tam bym mieszkania nie kupił. Kiedyś tam byłem i widziałem jak podczas kontroli ludzie chowali kominy od piecykow, którymi się dogrzewali. Kominy wystawione były przez okno i takie dymiace jeszcze chowali do domu, aby mandatu nie dostać :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~_Alex niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 19:42
"Szału tam nie ma, w życiu tam bym mieszkania nie kupił. Kiedyś tam byłem i widziałem jak podczas kontroli ludzie chowali kominy od piecykow, którymi się dogrzewali. Kominy wystawione były przez okno i takie dymiace jeszcze chowali do domu, aby mandatu nie dostać :-)"

Hehe...Szczytnica to stan Umysłu,ponoć jak Rosja...hehe,powiedz jeszcze,że pozamykali te okna :]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zuu niezalogowany
4 maja 2017r. o 14:34
Jam wygląda czynsz przy mieszkaniu ok 47m2? Co jest składową tego czy fundusz remontowy płaci się osobno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 maja 2017r. o 21:05
śmieciami z lotniska Krzywa jest problem bo mogą być radioaktywne i ciekawi mnie gdzie beda spalane te odpady i oczywiście dym bedzie szedł na osiedle !!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.