Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMARaport BIK
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Referendum za odwolaniem Piotra Romana i Rady Miasta

4617
#arti29 nieaktywny
24 września 2012r. o 21:10
hemi napisał(a):
~ napisał(a): Znaczna wiekszosc mieszkancow Boleslawca aprobuje rzady Pana Prezydenta. Forumowicze sa ciagle Ci sami, ktorzy wyrazaja negatywne oceny.


no to mamy bogate miasto,skoro mieszkańcom nie przeszkadzają ciągłe podwyżki,dziwne darowizny dla kleru (plan ze szkołą na bankowej),czy kolejne pomysły na zaciaganie pozyczek,czy inne niesprawdzone pomysly (skoro obecne infokioski w centrum miasta zostały zdewastowane ,to logicznym jest...postawic nowe??)

Piszesz,że większośc mieszkanców aprobuje rządy Pana Prezydenta,tak? a jesli jednak nie? to co moga zrobić? NIC!!
Czy zwykly mieszkaniec miasta ma jakis wpływ na decyzje prezydenta? :]


Wbrew pozorom moga , kwestia tylko mobilizacji , determinacji i wytrwałości . Doprowadzić do referendum a potem przyjść na nie i zagłosować ;) , narzekanie na forum nic nie da trzeba działać :)

Chwytaj dzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2012r. o 21:12
Aprobuja, dowodem jest wygrana Pana Prezydenta juz w pierwszej turze. Nastepne wybory rowniez wygra w pierwszej turze. Jest to dowod akceptacji dzialan i decyzcji Prezydenta. Skarzy sie garstka ciagle tych samych forumowiczow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2012r. o 21:17
arti29 napisał(a): Wbrew pozorom moga , kwestia tylko mobilizacji , determinacji i wytrwałości . Doprowadzić do referendum a potem przyjść na nie i zagłosować ;) , narzekanie na forum nic nie da trzeba działać :)

Dzialajcie, zobaczymy jaki bedzie wynik takiego dzialania. Wygodniej jest bezproduktywnie narzekac.
Wiekszosc popiera Pana Prezydenta, ale sprobujcie, i przestancie narzekac. To tylko kwestia mobilizacji, determinacji i wytrwalosci. Bardzo latwe dzialania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
24 września 2012r. o 21:28
Referendum będzie za dwa lata:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
24 września 2012r. o 21:32
jegomosc napisał(a): Referendum będzie za dwa lata:)

Tez tak uwazam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
24 września 2012r. o 22:07
Komiks z czasów ostatniego podniesienia podatków i rozpoczęcia budowy galerii - rada podniosła podatki dzień przed wkopaniem kamienia czy czegoś. Swoją drogą to ciekawe, że miesiąc minął od BŚC a wieeelka reklama dalej ozdabia biurowiec : )


[img=1348517274_r2ab105.jpg]

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
24 września 2012r. o 22:10
Bernard na wlocie do miasta też są dalej "newsy" o BŚC 2012;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
24 września 2012r. o 22:15
hemi napisał(a): Bernard na wlocie do miasta też są dalej "newsy" o BŚC 2012;)

Byc moze maja cos wsponego z referendum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA BAU zaprasza