Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni oddali szkołę za darmo
~ niezalogowany
30 września 2012r. o 15:35
~Art napisał(a): Po 30 latach przejmą go przez zasiedzenie!
(Dla czego na 30 lat??? Nie można na razie na 5, 10...??? Nie, bo go przejmą legalnie po 30 latach za darmo!)


Bzdura !!Nie można przejąc nieruchomości mając umowę użyczenia, najmu lub dzierżawy! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
30 września 2012r. o 16:23
emem napisał(a):
~son house napisał(a): tusk ma to do rzeczy że to on swoją polityką doprowadza do tych zwolnień nauczycieli,bo to Roman,Przybylski musi wygenerować środki na ich pensję,bo tusk umył swoje brudne łapy przerzucając to na samorządy.ale już środków nie zapewnił,znaczy zapewnił tylko tak liche że samorządy muszą wiecej dopłacać niż dostają z budżetu.ot taka polityka przyjaznego państwa...przyjaznego dla -kasi tusk,oli kwaśniewskiej,michała tuska itp.


Samorzady moglyby te zadania spokojnie finansowa, tylko maja inne wydatki, bo tworza kolejne "samorzadowe" firmy i zatrudniaja kolejnych urzednikow, ktorych trzeba utrzymywac. No i efekt jest taki, ze na inne zadania pieniedzy nie ma. Dzisiaj latwiej jest zlikwidowac szkole czy przedszkole, niz zredukowac liczbe urzednikow. Miasto ma coraz mniej mieszkancow, a urzednikow i firm miejskich jest coraz wiecej - takze mimo tego, ze coraz wiecej obszarow jest zinformatyzowanych i zautomatyzowanych.


Praktycznie dzień po dniu Bolec.Info pisze o podniesieniu podatków i o ekstrawaganckim projekcie budowy sieci światłowodowej i rozdawaniu komputerów wśród najuboższych... a wszystko to ok. miesiąca czasu po zakończeniu Święta Ceramiki, które też pochłonęło niemałe środki i w przededniu fundowanej przez miasto uroczystości ogłoszenia bazyliki w Bolesławcu...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2012r. o 14:34

Poczytajcie

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/trojmiasto/wulgarne-zarty-i-niemoralne-propozycje-w-szkole-im,1,5323040,region-wiadomosc.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2677
#tastula nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 18:30
Nie zozumiem tylko dlaczego pijarom oddano cały teren, łącznie z boiskiem.To znaczy,że uczniowie klas I-IV ze szkoły nr 2 będą miały do dyspozycji tylko dojście do szkoły ,a ćwiczyć bedą na placu manewrowym? Chyba Roman tym razem przegiął!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Q niezalogowany
5 grudnia 2012r. o 18:50
tastula napisał(a): Nie zozumiem tylko dlaczego pijarom oddano cały teren, łącznie z boiskiem.To znaczy,że uczniowie klas I-IV ze szkoły nr 2 będą miały do dyspozycji tylko dojście do szkoły ,a ćwiczyć bedą na placu manewrowym? Chyba Roman tym razem przegiął!!


Roman nie tylko tym razem przegiął - Roman zawsze przegina do granic możliwości !
Buta, chamstwo i PO PIERWSZE MIESZKAŃCY !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2012r. o 18:58
dzisiaj przy pracy słuchałem radia i co mnie zaciekawiło to to, że w Zielonej Górze kilku mieszkańców skierowało do prokuratury tzw.zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezydenta ,właśnie za działanie na szkodę miasta i mieszkańców...
dlaczego pomyślałem o obywatelu Romanie? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 19:18
falco napisał(a): dzisiaj przy pracy słuchałem radia i co mnie zaciekawiło to to, że w Zielonej Górze kilku mieszkańców skierowało do prokuratury tzw.zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezydenta ,właśnie za działanie na szkodę miasta i mieszkańców...
dlaczego pomyślałem o obywatelu Romanie? ;)
>

Sporo napisałem na ten temat .Prezydent zasłoni się decyzją Rady Miasta .Ponieważ nie istnieje odpowiedzialność zbiorowa zaśmieją się nam w twarz .Tak zresztą robią do tej pory .Iluminacja w pustym rynku , oświetlenie kościołów kosztuje krocie .Nawet remontowany ratusz jest całą noc oświetlony .Nikogo to nie rusza .Miasto dostało nagrodę za najlepiej oświetlone .Zrobiło na cześć tego wydarzenia banery reklamowe na rogatkach .To że organizatorem konkursu była firma która sprzedała te świecidełka to pikuś.ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWA Panie Falco z poważaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przemysław niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 19:19
~ napisał(a):
falco napisał(a): dzisiaj przy pracy słuchałem radia i co mnie zaciekawiło to to, że w Zielonej Górze kilku mieszkańców skierowało do prokuratury tzw.zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezydenta ,właśnie za działanie na szkodę miasta i mieszkańców...
dlaczego pomyślałem o obywatelu Romanie? ;)
>

Sporo napisałem na ten temat .Prezydent zasłoni się decyzją Rady Miasta .Ponieważ nie istnieje odpowiedzialność zbiorowa zaśmieją się nam w twarz .Tak zresztą robią do tej pory .Iluminacja w pustym rynku , oświetlenie kościołów kosztuje krocie .Nawet remontowany ratusz jest całą noc oświetlony .Nikogo to nie rusza .Miasto dostało nagrodę za najlepiej oświetlone .Zrobiło na cześć tego wydarzenia banery reklamowe na rogatkach .To że organizatorem konkursu była firma która sprzedała te świecidełka to pikuś.ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWA Panie Falco z poważaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza