Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni podwyższyli podatki od nieruchomości
2884
ela
26 września 2012r. o 21:24
;( :| :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
26 września 2012r. o 23:13
niech jeszcze te obkupczyne lawki w miescie opodatkuja co ich nastawiali jak glupi klusek .... no to w tym miescie juz pezprawie jest ... co to za rzady nabiora kredytow i potem loja ludzi z kazdej strony paranoja co za syf w tym miescie moze tak sie obudzicie cholera jasna ze snu romanowego ............ co za dziady go wybraly same babcie chyba mochery co maja emeryturki po mezach gornikach i im bieda do tyłka nie zaglada ..... a mlodzi ani szans na prace ani na przedszkole dla dzieci paranoja .....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~???? niezalogowany
26 września 2012r. o 23:41
Rzygać się chce :| Dziadostwo pierdzielone oddali szkołę za darmo teraz podwyższają podatki. rzyg, rzyg i jeszcze raz rzyg Gnębiciele , może jakiś zbiorowy pozew ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~????? niezalogowany
26 września 2012r. o 23:47
Jest taka piosenka z MISIA wesoła piosenka:
Jestem Wesoły Romek! Mam na przedmieściu domek, a w domku wodę, światło, gaz! Powtarzam zatem jeszcze raz: jestem Wesoły Romek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~????? niezalogowany
26 września 2012r. o 23:51
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt. ( kultowy cytat z misia)
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
27 września 2012r. o 8:14
Roman ze swoimi pachołkami wie najlepiej jak wejść w du pe Mocherom głosującym na niego i jak najlepiej odstraszyć przedsiębiorców od miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~????? niezalogowany
27 września 2012r. o 9:40
W Księdze Przysłów Panie Prezydencie i drodzy radni jest tak napisane:

3. KTO MĄDROŚĆ KOCHA- TEN OJCA RADUJE
KTO Z NIERZĄDNICAMI PRZESTAJE, TEN DOBRO ROZTRWONI.
4 .KRÓL PAŃSTWO UMACNIA SPRAWIEDLIWOŚCIĄ,
NISZCZY JE TEN, KTO PODATKAMI UCISKA
7. UCZCIWY ROZUMIE SPRAWĘ UBOGICH,
WYSTĘPNY NIE MA ZROZUMIENIA
26. WIELU SZUKA WZGLĘDÓW U WŁADCY LECZ PAN OSĄDZI KAŻDEGO

Każdy z nas i wy rządzący staniecie kiedyś przed Bogiem i odpowie za to że gnębił ludzi podatkami i uciskał ubogich. Przed śmiercią nikt nie ucieknie i to jest najsprawiedliwsze że każdy umrze i Bóg go rozliczy z tego co tu na ziemi robił . I czy wierzycie czy też nie to nie ma znaczenia ZDACIE Z TEGO SPRAWE PRZED BOGIEM! Oddanie szkoły dla pijarów nie rozgrzeszy nikogo !!!!!!! A gnębienie ludzi podatkami doprowadzi was samych do upadku. Ponieważ gdzieś jest granica i w końcu udręczeni ludzie nie wytrzymają ! Pamiętajcie że istniejecie właśnie dzięki ludziom, bez ludzi byli byście zwykłymi zjadaczami chleba (który już chlebem nie jest ) Ludzie was powołali i ludzie mogą was z tych stołków zrzucić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
27 września 2012r. o 9:54
emem napisał(a):
~ napisał(a): z tego co wiem to minister rządu Donalda Tuska Rostowski z PO podniósł podatki a gminy mają się do nich dostosować. .


Bzdury piszesz kolego. Minister ustala maksymalna wysokosc podatkow jaka gmina moze, ale NIE MUSI wprowadzic. A w Boleslawcu radni nie wiedza nad czym glosuja i przyjeli maksymalna stawke.

:D :D :D i to są cuda :D :D :D
,,Żeby żyło się nam lepiej''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.