Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginął grzybiarz
4122
#karmelka29 nieaktywny
28 września 2012r. o 17:26
;) ..i tego się trzymajmy.. :)


Dopisane 28.09.2012r. o godz. 17:26:

:) ..rzecz jasna..post skierowany był do Gamelin_a..
:P ..tyldka się wcięła ;)

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8088
#zero nieaktywny
28 września 2012r. o 17:33
Miejmy nadzieję, że się żywy odnajdzie. Mnie od dziecka uczono, żebym do lasu sam nie chodził, a jak już, to zapamiętywać jak najwięcej szczegółów np.: złamane drzewo, jakiś specyficzny głaz itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7066
#Gamelin nieaktywny
28 września 2012r. o 17:34
~ napisał(a): masz racje , nie napisałeś , że jesz , to chyba sprzedajesz , też smutne, w takim razie sorry , nie smacznego a dobrego zarobku zycze i również pozdrawiam.


zbieranie grzybów to moje jesienne hobby , lubie chodzić po lesie i zbierac grzyby i nie musze ich bez przerwy wpier...alac , choc umiejetnie przyżadzone sa smaczne , jak mam ich juz za duzo w domu ususzonych to oddam nawet za darmo , bo nie ide na grzyby po to żeby czerpac z tego jakis zysk .. Ku...a czy tak cięzko to zrozumiec !?

Zmoderowano 28.09.2012 godz.18:52 - powód: korekta cytowania (sentinel)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8088
#zero nieaktywny
28 września 2012r. o 17:41
Wielu osobom jest ciężko zrozumieć, że można coś robić dla czystej przyjemności,. Ja chodzę na ryby, a jak coś złowię to wypuszczam, chyba że ryba jest za bardzo poraniona od haczyka, no to wtedy na patelnie, albo na grilla - pychota :) :) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
28 września 2012r. o 17:44
:> ...ryby..hmmmmm...wytargałam dziś pięknego pstrąga..
:) ..OFTOPYYYYY...zaraz usuną... ;)
:> ..że o spacerze nie wspomnę.. :) naraaaaaaa

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2012r. o 18:12
Gamelin , nie spinaj się , nie ważne po co włazisz do lasu , ważne ,żeby nie błądzić , nie narażać życia z tak głupiego lub jak wolisz błachego powodu, do chodzenia po lesie , zwłaszcza nieznanym trzeba mieć zdrowy pomyślunek , i ogólne zdrowie , jeżeli nie jesteśmy pewni swojego zdrowia i nie znamy lasu to na miłość boską nie wchodżmy tam samotnie .Jedna ofiara już była , po co znów taka smutna sprawa ? tylko rodzina cierpi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2012r. o 18:24
karmelka , nie pomyliło ci się coś ? kto tu się sygnuje ''tylda''??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza